anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

One Kurier, czy UPS?

kilowat_net
#11 Animator#

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dzień dobry

Proszę o wyjaśnienie do zamówienia

d0e6ac70-b856-11ed-9fe5-41ab43fd270e
 
Wszędzie wyświetla mi się przy nim "Allegro One Box", nawet jak zamawiam podjazd kuriera mam informację "Allegro One", a po wygenerowaniu etykiety nadawczej etykieta jest dla kuriera UPS. Komu w takim razie mam wydać tę paczkę?
Gdzie znajdę informację o zamówionych podjazdach kurierów DPD, Allegro One, UPS, DHL?
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Allegro One Box obsługuję UPS, więc paczkę wydajesz UPS.

Na etykiecie masz dopisek:

Reference No.2: Operator: Allegro sp z o.o.

oznacz moderatorów

kilowat_net
#11 Animator#

@biosorcerer 

Do niektórych miast (chyba dziesięciu) Allegro One Box obsługuje One Kurier.

Mam dzisiaj 2 zamówienia Allegro One Box. Przy obu w miejscu "Przewoźnik" mam logo "One kurier".

Bez tytułu.jpg

Wcześniej przy zamówieniach spoza listy 10 miast miałem logo UPS i stąd moje zdziwienie.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@kilowat_net Mało kto nadąża za tymi wszystkimi zmianami...

oznacz moderatorów

kilowat_net
#11 Animator#

Dlatego dopytuję. Żeby się nie okazało, że wszystkie paczki do Allegro Box odbiera One Kurier, ale etykieta jest UPS. Więc ponawiam pytanie do moderatorów.

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kilowat_net to jaki przewoźnik obsłuży dane zamówienie zależy od tego, na jaki adres zamówiona jest paczka. Jeśli Kupujący jest w strefie One Kurier, może być doręczona przez One Kurier i taki przewoźnik zostaje przyporządkowany do tego zamówienia. Jeśli jest spoza strefy, paczkę zrealizuje UPS w ramach One.
Są dwie metody dostawy:

  • Allegro One Box (realizowana przez UPS)
  • Allegro One Box, One Kurier (realizowana przez One Kurier)
Te nazwy przewijają się przez cały proces: w Zamówieniach, w formularzu nadawczym WzA, podczas zamawiania podjazdy oraz - na listingu w zakładce Zamówione przesyłki (kolumna: metoda dostawy). 
   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kilowat_net
#11 Animator#

@la_nika 

W takim razie poprawcie błąd. Paczkę do Grudziądza będzie realizował UPS, więc powinno tu być logo UPS, a nie One Kurier.

Bez tytułu.jpg

oznacz moderatorów