anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za podjazd kuriera DPD

bethke
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie. Jak połączyć paczki-zamówienia z kilku kont – generując etykiety DPD?

Na jednym koncie mam trudność uzbierać na dzień 4 paczki dla DPD (by odbiór był za darmo).

Manager paczek InPost nie ma z tym problemu – zbiera dane z WSZYSTKICH kont Allegro w jedno miejsce i generuje etykiety dla wszystkich tych zamówień – na JEDNO zlecenie dla kuriera.

Etykiety DPD generuję bezpośrednio z Allegro, dla każdego konta osobno. A że zamówień na DPD mam mało, to albo zasuwam do punktu nadania (dobrze, że choć taki jest), albo płacę za podjazd. Zintegrowanie wszystkich zamówień - na jedno zlecenie - ułatwiłoby robotę.

Dzięki za sugestie.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bethke przykro mi, ale obecnie nie ma możliwości przełączania kont w Wysyłam z Allegro. Zespół, który zajmuje się tym narzędziem pracuje nad tą funkcją. Dopytam czy jest sposób na obejście i zamawianie zbiorczego podjazdu i wrócę do Ciebie, gdy otrzymam odpowiedź (to może być dopiero po weekendzie). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bethke przepraszam, że czekałeś. Otrzymałam odpowiedź, że niestety nie ma innej możliwości w Wysyłam z Allegro. Jedyne rozwiązanie to nadanie przesyłek poza Wysyłam z Allegro, wówczas możesz zadzwonić do przewoźnika i zamówić podjazd po odbiór dla wszystkich przesyłek. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów