anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za Supercena Premium pomimo wyjścia z programu

phu_pikam
#7 Wielbiciel#

Witam,

w zeszłym miesiącu wyszedłem z programu supercena premium, jednak w dalszym ciągu naliczana jest opłata za uczestnictwo. 

Jak mogę uzyskać zwrot poniesionych kosztów niesłusznie naliczonych?

 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

Opłatę będziemy naliczać co tydzień, a na swoim rachunku zobaczysz ją w ciągu kolejnych 10 dni. .....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@phu_pikam widzę, ze skontaktowałeś się już z nami e-mailowo, a Twoje zgłoszenie jest konsultowane z działem, który zajmuje się opłatami, dlatego poczekj proszę na naszą odpowiedź w sprawie nr 27817392. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

filtrujemy
#7 Wielbiciel#

dzień dobry pojawił się u mnie niestety podobny problem:(,zgłosiłem temat przez formularz,co mogę jeszcze zrobić aby nie ponosić kolejnych opłat z tego tytułu...pozdrawiam Roman

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@filtrujemy upewnij się proszę, że zrezygnowałeś z udziału w progamie. Zrobisz to w zakładce Kampanie i programy w sekcji zarządzaj udziałem. 
Poczekaj proszę na naszą odpowiedź w sprawie nr 29940190. Doradca zweryfikuje zgłoszenie i podejmie odpowiednie działania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

2Kproject
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  witam , u mnie własnie też ten problem .. 2 razy juz w tym miesiącu pobrało opłate za supercene premium ale ja nie bierze udziału w programie ... Gdzie mam to zgłosić ? Dziękuje .

oznacz moderatorów