anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaty dodatkowe Dpd smart

Panamers
#7 Wielbiciel#

Witam proszę o pomoc kurier Dpd smart naliczył mi opłatę dodatkowa 19,99 w kilku tysiącach złotych gdzie mam się z tym zwrócić , wysyłam worki z nawozem waga od 22kg do 30kg to jest masakra co oni zrobili .

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Panamers należy to wyjaśnić z przewoźnikiem. Jest to metoda dostawy rozliczana z nami, dlatego napisz proszę do nas przez ten formularz podając jakich zamówień dotyczą te opłaty. Wyjaśnimy to z przewoźnikiem. Widzę, że jest to opłata dotycząca niestandardowej paczki/palety. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PHUZUAN
#9 Pomysłodawca#

Niestety worek z nawozem będzie uznany jako niestandardowe opakowanie. Wg DPD paczka powinna być prostopadłościanem:)

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

To pewnie nie chodzi o niestandard tylko przekroczenie wagi, w "darmowych" paczka smart DPD masz dopłatę 19,99 zł za przekroczenie wagi 20 kg, gabarytowej lub rzeczywistej, 19,99 zł brutto. Nic z tym nie zrobisz, opłaty są naliczone prawidłowo i zasadne. 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Horror

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Już wielu sprzedawców odpuściło sobie sól do zmiękczaczy wody jak dostali dopłaty po 30 tyś. Po prostu dla 5zł nie opłaca się przerzucać takich ciężarów.

oznacz moderatorów