anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcja wystaw podobny

BeardedCoffee
#8 Zapaleniec#

Witam,

O bzdurze zwanej katalogiem produktów napisano tu już całą masę postów. Ponieważ nie dało rady wystawić w sposób normalny postanowiłem oprzeć się na wystaw podobny. Mam produkt który różni się wagą i kodem ean od już wystawionego. Reszta ta sama. Niestety we wszystko wciąż i niezmiennie wpie..a się katalog produktów gdzie w opisie jest już wpisana gramatura 1000g. A kodu ean już zmienić nie ma opcji. Zgłaszać błąd w produkcie w takim przypadku? przecież jak to zrobię to zmieni się coś co jest wystawione i jest dobrze wystawione.

Pytanie jak mam w minutę bo tyle to powinno zająć wystawić podobny produkt

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BeardedCoffee Cześć. W formularzu wystawiania oferty, kiedy system podpowiada Ci połączenie Twojej oferty z innym produktem, spróbuj wybrać opcję "nie łącz z Katalogiem". 

Zrzut ekranu 2024-04-25 o 17.23.13.png

Wtedy na podstawie nowego kodu EAN powinien utworzyć się nowy produkt. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

BeardedCoffee
#8 Zapaleniec#

Przeprowadziłem akcję wystawiania produktu od nowa co opierało się na kopiowaniu tego co już było w allegro i pojawiła się informacja o tym że podobny produkt  jest w katalogu i czy chcę połączyć. Wybrałem NIE i jaka niespodzianka. Nie ma takiej możliwości w wybranej kategorii pominąć katalogu!  No ale z tego co pokazało to program sugerował mi dwie wytłuszczone na czerwono zmiany które różniły nowo wystawiany produkt od tego z katalogu a że nie były to ważne zmiany i że zostałem zblokowany na tym poziomie wystawiania to zrobiłem połącz 

I wyszła bzdura, bo weszła nazwa produktu z katalogu która jest właśnie powodem dokonywanych zmian. Dlaczego ta nazwa nie została wyświetlona na czerwono jako ta która też zostanie wstawiona? To chyba logiczne, może tylko dla mnie że skoro pokazujemy ewentualne zmiany które zajdą i robimy to za pomocą koloru to TAKŻE PODŚWIETLANY NAZWĘ Z KATALOGU. Teraz klu programu. Jak wywalić w ogóle produkt z allegro katalogu żeby mi na końcu pracy nic nie wyło że bez połączenia nic nie wystawię. Czy jest jakaś ścieżka żeby być szczęśliwym nie posiadaczem produktów w katalogu?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Minutę? Teraz bez tego katalogu to w minutę śmiało można nawet 3 pozycje wystawić a po tych "udogodnieniach" to nie wiem czy jedną dziennie uda się poprawnie wystawić. 

oznacz moderatorów