anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinie przy wznawianiu aukcji ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czemy przy automatycznym wznawianiu oferty po wyprzedaniu produktów znikają opinie ??? przecież to ten sam produkt tyle że zmienia się liczba sztuk 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 czy możesz podać numer oferty, która została automatycznie wznowiona i zniknęły opinie produktowe? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika  są to dwa produkty z zamówień - moje firmowe konto 🙂

44b2c7d1-1da5-11ed-8a1f-5dc56eb3e4f9

f8edf7e1-18ac-11ed-8dac-f7d03e9ff448

Wznowiły się ale już bez opinii, chyba że tak ma być ale to trochu bez sensu 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 dziękuję, wszystko jasne. Dowiem się co i jak i wrócę z odpowiedzią!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 przepraszam, że czekasz na odpowiedź, podałeś mi numery zamówień, więc domyślam się, że nie chcesz ujawniać swojego służbowego konta, dlatego nie podaję numerów ofert. 
Sprawdziłam, że oferty z tych zamówień są już zakończone, a nowe są wystawione z innym numerem, a ponieważ nie są połączone z katalogiem produktów to nie zaciągają się opinie produktowe. I teraz pytanie czy te oferty były wystawione z czasem trwania "do wyczerpania przedmiotów" i później wznowione przez Ciebie? Jeśli nie to w jaki sposób zostały wznowione? Dopytuję ponieważ mają inne numery, niż te poprzednie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika produkty były do wyczerpania ( zapomniałem zwiększyć liczbę z reguły śledzę i dodaje żeby się nie zakończyły ) i się automatycznie wznowiły przez system allegro 😞

Po zakończeniu Twojej oferty xxxxxxxxx wznowiliśmy ją pod nowym adresem. Pojawi się na Allegro w ciągu 60 minut.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 i to wyjaśnia dlaczego opinie nie przeszły, jeśli oferta jest wznowiona pod nowym adresem (czyli ma nowy numer), a nie jest połączona z katalogiem to opinie produktowe się nie zaciągną 😞 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika a można wznowić pod tym samym adresem jak się zakończy z powodu braku towaru ? trochu to dziwne bo tak naprawdę nic nie robimy, allegro samo wznawia, więc opinie powinny pozostać ?

Dobra wznowiłem, zakończoną ręcznie i wskoczyły opinie te co były, więc po co allegro samo wznawia z nowym numerem skoro może wznowić zakończoną z tym samym numerem !!!!

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów