anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opis oferty, zachęcenie do kontaktu.

gorzkoislodko_pl
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Być może ktoś podpowie mi jak ugryźć temat.

Sprzedajemy produkty spożywcze. W związku z bardzo dużą rotacją towaru nie jesteśmy w stanie w każdej z ofert podawać danych takich jak data przydatności do spożycia, numer partii, kraj pochodzenia. Chcąc to zobrazować, sprzedajemy 500 produktów, w których te dane zmieniają się niejednokrotnie kilka razy w ciągu tygodnia.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwań Klientów jak również organu nadzorującego (Państwowa Inspekcja Sanitarna) umieściliśmy w ofercie następujące zdanie - "W związku z dużą rotacją produktów informujemy, że dane takie jak termin przydatności do spożycia oraz kraj pochodzenia produktu obecnie wysyłanej partii uzyskać można poprzez – "Zadaj pytanie".

Otrzymaliśmy od Allegro wiadomość że jest to interpretowane jako zachęcanie Klientów do kontaktu celem ominięcia portalu w finalizacji zakupu. I tutaj zaczynają się schody gdyż, usunięcie tego zapisu będzie wiązało się z problemami z wspomnianym wcześniej PIS.

Jesteście również tego zdania, że taka forma zapisu w tytule oferty jest łamaniem Regulaminu serwisu? My osobiście mamy pewne wątpliwości gdyż o ile zachęta do kontaktu jest tak skłania się ona do kliknięcia zakładki Zadaj pytanie, która jest ogólnodostępna dla każdego użytkownika serwisu.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gorzkoislodko_pl widzę, że ta kwestia jest już wyjaśniana z odpowiednim zespołem i otrzymasz odpowiedź w wiadomości e-mail w sprawie nr 32393730. W tej sytuacji muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość, mam nadzieję, że sprawę uda się wyjaśnić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów