anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwa pobraniowe z Węgier!!!

Baltyckiamber
#7 Wielbiciel

Nie wysyłajcie za pobraniem do Węgier.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

serwis-texas
#21 Demiurg ⭐⭐⭐

Dobra.

oznacz moderatorów

nortimj
#12 Orędownik

Dzięki za wyczerpujący opis oszustwa. Na wszelki wypadek zablokuję też CZ i SK.
Ufff, jestem bezpieczny.

oznacz moderatorów