anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oto jak Allegro ukrywa oferty sprzedawców - przykład

drekenzes
#17 Koryfeusz#

Dziś szukałem produktu na Allegro, chodziło o tran. Wchodzę na aukcje, chcę wyświetlić oferty  i co otrzymuję - dwie aukcje, mimo że nawet  system pokazuje, że jest 18 ofert...

https://allegro.pl/oferta/gal-tran-100-kaps-9441175350

Użyłem opcji : "Inne oferty produktu", domyślnie pokazuje najtańsze za 14,99 zł, wszystkie - dwie aukcje po 14,99 zł, mimo że ma być 18 ofert!

Na upartego widzę tylko te za 14,99 zł. Następnie wyszukuje ten sam produkt przez główną wyszukiwarkę, pokazuje pozycję i porównaj 18 ofert. Więc porównuję i co otrzymuję... 18 aukcji z najtańszą ofertą 11,98 zł. To jest skandal! Tak nas allegro okrada i celowo chowie tańsze opcje - po prostu ich nie wyświetlają. Oto dowód:

Alle_1.jpg

Chce wyświetlić wszystkie 18 ofert, widzę 2 ale to ta same aukcja....

Alle_2.jpg

Używam głównej wyszukiwarki - jest ten sam produkt i 18 ofert do porównania, no to wchodzę....

Alle_3.jpg

Oooo, jednak teraz już jest 18 ofert, i wiele tańszych!

Alle_4.jpg

O w mordkę, schowane najtańsze niżej...

Alle_5.jpg

@RED @pecela @kostas11 @mdrogeria @LEW433 

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

całkowicie się z Toba zgadzam, także to już kilka razy zauważyłem, nie mam siły na to co się tu dzieje, od dawna szukam przez Google i niestety zajmuje Mi to teraz dużo czasu, czasem dni zanim cos kupię, Nie będę z ich wyszukiwarki, uważam że postępują nieuczciwie , tak ładnie napisze.🙄

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No przecież to jest jasne jak słoneczko że z każdego drożej sprzedanego przedmiotu jest więcej zysku z prowizji .

oznacz moderatorów