anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatne podjazdy pobieranie opłat za podjazd kuriera dpd ups.

blueway_pl
#9 Pomysłodawca#

Allegro znalazło nowy pomysł jak pobrać nam sprzedającym kolejną pule prowizji ,mianowicie podjazd kuriera dpd ,ups w kwocie  4,99zł dziennie z każdego konta niezależnie bo musza byc 4 paczki i uwaga z jednego konta allegro nie łącznie mimo że podjazd dotyczy jednego tego samego punktu.

czyli min 4 paczki  na każdym koncie x dzień x ilość kont.

Prawda jest taka że my mamy umowę z dpd i podjazd kuriera i tak jest codzienny więc jest to naciąganie allegro aby nabić sobie dochód.

więc doliczcie sobie do 1-3 paczki marży 5zł ,prosty wynik że jak nie sprzedajesz z marżą 100% nie ma sensu sprzedawać na allegro ,prowizję i podatek jest wyższy od marży .
A

Na allegro nie znajdziesz już najtańszych produktów w sieci.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@blueway_pl  witaj w klubie 😎

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@blueway_pl masz umowę z przewoźnikiem to przeczytaj dokłanie umowę i załączniki , tam pisze kto nalicza te opłaty .

oznacz moderatorów

blueway_pl
#9 Pomysłodawca#

Od roku mamy darmowy podjazd dostaje 2 razy w miesiącu faktury od dpd.Każdy podjazd w allegro to opłata . 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@blueway_pl, podasz przykładowy numer zamówienia obciążonego taką opłatą? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

blueway_pl
#9 Pomysłodawca#

Ma Pani maile od nas oraz dostęp do opłat na naszych kontach ,proszę o rozwiązanie nie wałkowanie problemu .Nie wspomnę o fakturach od dpd za paczki które winny być smartowe w opcji dpd pickup. ROZWIĄZANIE SKARGI bez odzewu.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@blueway_pl przesyłki DPD pickup nadawaj z WzA bo inaczej liczą normalnie na fakturę w DPD

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@blueway_pl to nie allegro na tym zarabia tylko DPD rekompensuje sobie niską cenę wysyłki jaką dało allegro na przesyłki 😞  nadrabiają dopłatą za podjazd, dopłatami za gabaryty i inne dopłaty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Tak, dokładnie, własnie stwierdziałm cudowne rozmnożenie sie mojej paczki, mam dowód nadania jej w Punkcie DPD a jednoczesnie DPD policzyło mi dodatkową opłate za podjazd kuriera po 1 paczkę. Kurier i tak jest codziennie, bo doręcza na osiedlu i widze go przez okno apteki, ale to nie znaczy, że odebrał moja paczkę bo punkt DPD mam 200m od apteki i tam codziennie  lub prawie codziennie podrzucam paczki.

No coż mimo iż kwota śmieszna bo 3,99 , złozyłam właśnie reklamację.

oznacz moderatorów

blueway_pl
#9 Pomysłodawca#

mimo że jeden punkt to codzienne podjazd   x ilość kont bo paczka z innego konta allegro .Mimo że darmowy punk dpd ma podjazd obowiązkowy do tego punktu na nasz koszt na z naszą umową .To jest wyciąganie dodatkowej prowizji 5zł dziennie od każdego konta .

oznacz moderatorów

blueway_pl
#9 Pomysłodawca#

 nie ma allegro innego rozwiązania ja mam:

jeden punkt jedna opłata za podjazd w jednym dniu a nie x ilość kont allegro bo to jeden punkt odbioru ten sam.

oznacz moderatorów