anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność kodem lub kartą podarunkową

Client:41175787
#1 Nowicjusz#

Mam problem, ponieważ wystawiając przedmiot klasycznie przez allegro.pl, potencjalny kupujący przy zakupie rzeczonego przedmiotu poza opcjami BLIK, przelew itd nie ma możliwośći “Masz kod lub kartę podarunkową?”. Krótko mówiąc nie moge sprzedać przedmiotu człowiekowi, który chciałby go kupić poprzez kod lub voucher ponieważ on nie widzi takowej opcji... Czy muszę to jakoś zdefiniować czy problem leży gdzie indziej? Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:41175787 Kupujący musi najpierw zaznaczyć płatność z góry (BLIK, karta, szybki przelew), dopiero wtedy pojawi mu się pole "Twoje zniżki", gdzie może wpisać kod lub kartę podarunkową. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewnię nie wie jak to zrobić, jak zapłacić dodając kupony, monety albo kartę. Do jednego zakupu może wykorzystać jeden kod. Na dole podczas płatności(po lewej stronie) jest płać mniej i tam należy kliknąć. Spójrz tu: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/promocje-monety-i-kupony/monety-allegro-czym-sa-i-jak-z-nich...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 No i znowu wprowadzasz w błąd. Nie ma już od dawna Płać mniej, teraz jest Twoje zniżki. 

Zapewnię nie wie jak to zrobić, jak zapłacić dodając kupony, monety albo kartę. Do jednego zakupu może wykorzystać jeden kod. Na dole podczas płatności(po lewej stronie) jest płać mniej i tam należy kliknąć.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Ten artykuł jest nieaktualny, tego też nie wiesz. Wejdź sobie w dowolną aukcję, kliknij Kup teraz i wtedy zobaczysz Twoje zniżki, a nie Płać mniej. 

oznacz moderatorów