anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność odroczona - jak u Was się to sprawdza ?

OggyShop
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam do Was pytanie odnośnie płatności odroczonych. Jak u Was się to sprawdza ? U nas od momentu wprowadzenia tej usługi zdarzają się pojedyncze wyłudzenia zwrotów finansowych jak i samych produktów, gdyż nie chcąc ich opłacać wymyślają różne dziwne historie....

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@OggyShop  ale co to ma do rzeczy, przecież Ty dostajesz kasę od razu a potem kupujący spłaca to allegro Payu 🙂 Jakie wyłudzenia opisz dokładnie, opłacone wysyłasz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

impresja_studio
#8 Zapaleniec#

Witam, ja skorzystałem jako kupujący i zdecydowanie odradzam. Wpłaciłem kwotę z odroczonej płatności na właściwe konto z zakładki allegro przed terminem płatności i mimo upływu dwóch tygodni ciągle posiadałem zadłużenie w rozliczeniu. Zwróciłem się z tym problemem do allegro, a oni odesłali mi wpłatę i polecili zapłacić sprzedającemu bezpośrednio. Tak zrobiłem. Minął kolejny tydzień i allegro żąda wpłaty zaległości. Piszę do nich i nic. Albo nie ogarniają tego nowego sposobu rozliczeń, albo osoba zatrudniona jako konsultant w allegro jest kompletnie nieodpowiedzialna. I tak półtora miesiąca po zakupie nadal mam problem. Zdecydowanie nie polecam!!!

oznacz moderatorów