anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka w weekend pobierane opłaty

PremiumFilament
#9 Pomysłodawca#

Witam

Chyba od zeszłego tygodnia etykiety z inpost mają takie czarne kwadraty w górnej części, w tym tygodniu kurier powiedział mi że to paczki w weekend, dzisiaj przyszła mi faktura z inpost większa niż zazwyczaj, z pozycją "Allegro paczkomaty smart" kilka stówek, ale jak to przecież to jest za darmo , spojrzałem w specyfikację a tu mam mnóstwo paczek w weekend 4,99 zł brutto. O co chodzi, dlaczego muszę zapłacić kilkaset złotych za paczki w weekend, nic nie zgłaszałem, nie mam opcji paczka w weekend ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@PremiumFilament ale to jest od niedawna że nie kasują, jak wcześniej nadawałeś to Cię kasowali 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PremiumFilament
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą rozmawiałem z Panią z inpost że mam naliczone kilkadziesiąt paczek w weekend za 4,99 w specyfikacji i na fakturze, najpierw powiedziała że nie pobierają opłat za tą opcję, a jak jej pokazałem fakturę i specyfikację to mi powiedziała żebym skontaktował się ze swoim opiekunem :), albo pisał oficjalnie do inpost bo ona mi nie pomoże.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PremiumFilament tu musisz do allegro reklamować bo to oni mają umowę na allegro paczkomaty 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

też mam takie czarne kwadraty - jeżeli to prawda to niezły wałek

bo jako wysyłający nie mam wpływu, kiedy dotrą przesyłki bo w inpoście zlecam tylko odbiór przesyłek a nie czas ich doręczenia

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PremiumFilament Wraz z Inpostem wyjaśniamy już kwestię tych opłat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  Oluś znowu Inpost?? Oni Ci powinni dopłacać za pracę w trudnych warunkach 🙂

Miłego!

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Jak to mówią, przeznaczenia nie oszukasz. Poza tym, Ty i @Vryko w innym wątku mocno doceniliście moją pracę, za co ogromnie Wam dziękuję. Dbacie o moje dobre samopoczucie jak mało kto, więc na trudne warunki w żadnym wypadku nie mogę narzekać 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PremiumFilament
#9 Pomysłodawca#

Dobrze że nie tylko ja mam taki problem, więc sprawa raczej będzie rozwiązana pozytywnie 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PremiumFilament Tak, sprawa jest już rozwiązana. Maksymalnie do poniedziałku powinieneś otrzymać automatyczną korektę faktury. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PremiumFilament
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję bardzo za szybką reakcję, jak dostanę korektę to potwierdzę.

oznacz moderatorów