anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet 100 dziesięciodniowych wyróżnień

criscarcomponent
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, ja z takim zapytaniem, czy ten pakiet jest widoczny do kiedy mogę to wykorzystać? wystawiłem już kilka aukcji z wyróżnieniem, ale nie widzę daty do kiedy jest ten "pakiet" aktywny, pokazuje że do 14.07, tzn. że te aukcje będą do tej pory widoczne jako wyróżnione czy od daty wystawienia tzn. ustawienia jako wyróżnione? napisane jest że 10-dniowy, ale nie widzę do kiedy to jest? jest jakaś opcja żeby to sprawdzić żeby mi nie naliczyło koszty 🙂 Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@criscarcomponent a wiesz że za wyróżnienie płacisz 175 % prowizji i jak przeoczysz 10 dni to się wznowi płatne 20 zł za kolejne 10 dni 🙂

Nie powiem czy to gdzieś widać bo mnie nie stać na taką rozrzutność 😞 ale chyba jak klikniesz więcej z boku to zobaczysz do kiedy jest 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

criscarcomponent
#7 Wielbiciel#

właśnie zauważyłem, że muszę wejść w aukcje żeby zobaczyć do kiedy jest wyróżnienie... 🙂

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@criscarcomponent  Gdy wyfiltrujesz sobie oferty promowane w zakładce "Mój asortyment", możesz wybrać opcję trzech kropeczek po prawej stronie, następnie "wyróżnienia" i tam znajdziesz datę kolejnego naliczenia opłaty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

criscarcomponent
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, proszę jeszcze o takie krótkie sprostowanie, w programie powitalnym, jeśli napisane jest 

1/2 Zniżki na prowizję. do 13.07 

2/2 Zniżki na dostęp do Abonamentu Profesjonalnego i darmowe wystawianie. do 13.07 

Pakiet 100 dziesięciodniowych wyróżnień do 14.07, jeśli jest napisane że do tych dat jest to aktywne to nie będą żadne koszta naliczone? jak w abonamencie profesjonalnym? bo jak wchodzę w abonament pokazuje odnowienie w maju za, czy te daty są znaczne do tego że nie będą żadne opłaty jak w wyżej wymienionych datat? Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@criscarcomponent Program Powitalny trwa 90 dni licząc włącznie z dniem, w którym benefity pojawiają się w Centrum Zniżek. Jeśli otrzymałeś pakiet 14 kwietnia to obowiązuje on do 13.07 zgodnie z informacją, którą przytaczasz. 
W przypadku Abonamentu profesjonalnego odnowienie nastąpi w maju, ponieważ dzieje się to co miesiąc, natomiast w ramach Programu Powitalnego otrzymujesz możliwość darmowej aktywacji usługi Abonamentu Profesjonalnego na czas trwania Programu. Czyli do 13.07 Abonament będzie darmowy, aby uniknąć naliczenia kosztów, pamiętaj go proszę wyłączyć w odpowiednim czasie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

criscarcomponent
#7 Wielbiciel#

czyli jak mam aktywny teraz abonament profesjonalny, zostanie w maju naliczony już 199zł, racja?

oznacz moderatorów

criscarcomponent
#7 Wielbiciel#

Dobra, już przeczytałem, dziękuję bardzo.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@criscarcomponent nie, ponieważ zniżka na Abonament Profesjonalny obowiązuje przez cały czas trwania programu, czyli przez 90 dni.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

criscarcomponent
#7 Wielbiciel#

Jeszcze jedno pytanie tak dla janości 🙂 

Pakiet 100 dziesięciodniowych wyróżnień

jeżeli np. wystawiłem aukcje 20.04 to ona jest ważna do 30.04? i od 1.05 będę musiał zapłacić czy te aukcje które są teraz z wyróznieniem będą aż do 14.07 i nie będzie opłat przez te 90 dni odkąd aktywowałem. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@criscarcomponent Proszę, zwróć uwagę, że jest to pakiet 100 wyróżnień, a nie 100 dziesięciodniowych wyróżnień. To zależy, dla ilu ofert włączysz to wyróżnienie. Jeśli włączysz dla 100, to wtedy darmowe wyróżnienia będziesz mieć przez 1 dzień. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów