anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet wsparcia dla firm

fhumarzena74
#8 Zapaleniec#

Brak prowizji dla nowo powstałych firm? 🙂 a Ci starzy to co ? Gorsi?  jesteście jak tarcza Vateusza :).

Zamiast pomóc stałym Waszym klientom bo obroty spadły to wprowadzacie zwolnienia dla tych co się zarejestrują .... tego nie da się komentować....

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@fhumarzena74  Może pomyśl o tych, którzy stracili pracę i nie mają środków do życia. Allegro daje im jakąś szansę, choć myślę, że z powodu trudności i zagmatwania serwisu, mało kto z tego skorzysta, bo trzeba mieć wiele samozaparcia, żeby zacząć tu sprzedawać.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

fhumarzena74
#8 Zapaleniec#

myślisz że ktoś kto stracił prace nagle rozwinie sprzedaż np części samochodowych na allegro?

nie takie to proste 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@fhumarzena74  Przecież dokładnie to samo napisałam 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów

firmawinner
#8 Zapaleniec#

Szczerze powiem.ze jestem załamana wiadomoscia iz nowi przedsiebiorcy maja zniesione prowizje a przedsiebiorcy ktorzy staraja sie jak moga dostaja fige z makiem. Jak mamy konkurowac z nowymi formami? W mojej ofercie kazde 10 groszy  ma wplyw na to czy produkt sprzeda sie u mnie czy nie. Czyli wygra teraz ten kto ma mozliwosc zalozenia firmy na kogos z rodziny i poleci z cenami 10% w dol. Ja juz wiem ze po takich zmianach moge zamykac swoja firme 😞  nie prosciej obnizyc wszystkim do lipca prowizje do 5%???? 

Nasza  firma staje na glowie zeby otrzymac status super sprzedawcy i co..... wydluzaja nam okres splaty prowizji..... no extra.... zyc nie umierac. Zastanowcie sie allegro czy nie strzelacie sobie w kolano..... my placimy kilka tysiecy prowizji na miesiac. Nie bedzie sprzedazy nie zarobicie. Sprzedadza ci bez prowizji- tez nie zarobicie..... ktos tu chyba  nie przemyslal tego ruchu

oznacz moderatorów

firmawinner
#8 Zapaleniec#

Tez uwazam to za żart. Juz wiem ze jak konkurencja wejdzie od  kwietnia bez prowizji to moge zwijac interes

oznacz moderatorów

fhumarzena74
#8 Zapaleniec#

dlatego ja podjąłem decyzje . Przenoszę się ze swoim asortymentem na otomoto.

w poniedziałek pisałem meila do allegro z zapytaniem jak widzą spadek obrotu i czy może by zawiesili opłatę za wystawienia a prowizję zostawili  to dostałem taką odp że  dziękuję bardzo :).

Widać potrzebny mi był taki impuls:). wszystko ma swoje granice

oznacz moderatorów

Client67161304
#7 Wielbiciel#

Witam

Obecnie A ma zon ma fajną promocję dla sprzedawców z Polski,  Ama....de Dobra wiadomość jest take, że można liczyć na wsparcie w języku Polskim, Polecam

oznacz moderatorów