anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ZMIANA WIDOKU ZAMÓWIEŃ

konto zamknięte
Nie dotyczy

Dotychczasowe rozwiązanie było poprawne. Nie rozumiem przemieszczenia kolumn a informacja od kupującego w zakładce z kopertą jest totalnie nietrafiona! Obecnie tracę czas na zakładki z wiadomościami, które w poprzedniej wersji widoku miałem na wierzchu. Czas, czas, czas..... każde dodatkowe kliknięcie kradnie mój czas...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

RED
#21 Demiurg#

bo na srajfonie teraz ładniej wygląda

moja teoria spiskowa dotycząca zmian na allegro niestety się sprawdza

ktoś w Allegro próbuje przyrównać serwis z wyglądem do ebajów , a maznonów cze alie xpresów - może to robi jakiś obcokrajowieć, który przyzwyczaił się do wyglądu stron jak w latach 90-tych ubiegłego wieku

wywołuję do tablicy

@msniezek @_HolaOla_ @cloudcloud 

czy ktoś w Allegro robił analizę o ile kliknięć myszki zwiększyła/zmniejszyła typowa obsługa serwisu po zmianach?

jak to jest problem to zapytam po nowoczesnemu

czy ktoś w Allegro robił analizę o ile pacnięć w srajfonie zwiększyła/zmniejszyła typowa obsługa serwisu po zmianach?

 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@RED oczywiście. Tego rodzaju badania są nieodłączną częścią każdej zmiany w Allegro. Już od jakichś 12 lat, jeżeli nie dłużej. Uprzedzając pytanie: nie możemy podawać szczegółów takich badań. Tym niemniej jednoznacznym wskaźnikiem, czy dana zmiana poprawiła czy pogorszyła komfort korzystania z Allegro jest to, czy po testach jest wdrażana na stałe, czy wycofywana.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów