anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet wyróżnień za one box.

noifajnie-com-pl
#7 Wielbiciel#

Witam,mam aktywny pakiet wyróżnień i oznaczeń,dodałem one box do swoich cenników dostaw ale skąd będę wiedzieć czy to już działa?Czy będę znać aktualna liczbę przysługujących wyróżnień a może to już działa ?

W TEJ CHWILI MAM TYLKO TAKĄ INFORMACJE I ŻE STATU AKTYWNY:

Dodaj Allegro One do metod dostaw i zyskaj pakiet 600 Wyróżnień i 400 oznaczeń!

Weź udział w promocji, udostępnij klientom Allegro One i zdobądź Wyróżnienia i oznaczenia do Strefy Okazji. Szczegóły w regulaminie.

Obowiązuje od10 sie 2022, 12:00
Obowiązuje do15 sie 2022, 23:59
aktywny
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Wyróżnij ofertę i sprawdź po kilkunastu minutach czy pozostała ilość wyróżnień to 399.

oznacz moderatorów

noifajnie-com-pl
#7 Wielbiciel#

Dziękuję  za odpowiedź. 

Uzyskałem już więcej informacji od konsultanta allegro telefonicznie.

Promocja startuje 15 sierpnia,od tego dnia do 14 dni zostaniesz mi przyznany pakiet.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@noifajnie-com-pl czy odebrałeś te pakiety w Centrum zniżek? Oba wymagają aktywacji w centrum zniżek i to tam powinny być informacje na ich temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

noifajnie-com-pl
#7 Wielbiciel#

Tak w centrum zniżek,są już aktywowane .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@noifajnie-com-pl to są gotowe do wykorzystania. Przy pakiecie widoczna jest data, do kiedy możesz skorzystać z wyróżnień oraz ile darmowych wyróżnień jeszcze Ci przysługuje. Po kliknięciu w "szczegóły wykorzystania" pojawią się oferty, które były wyróżnione za pomocą wyróżnień z pakietu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

noifajnie-com-pl
#7 Wielbiciel#

Nie są jeszcze aktywne.

Rozmawiałem dzisiaj z infolinią allegro i Pani powiedziała że pakiet zostanie przyznany do 14 dni. 

Obecnie w centrum zniżek mam takie informację:

AKTYWNY

Dodaj Allegro One do metod dostaw i zyskaj pakiet 600 Wyróżnień i 400 oznaczeń!

Weź udział w promocji, udostępnij klientom Allegro One i zdobądź Wyróżnienia i oznaczenia do Strefy Okazji. Szczegóły w regulaminie.

OBOWIĄZUJE OD10 sie 2022, 12:00
OBOWIĄZUJE DO15 sie 2022, 23:59

 

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Ty się ciesz, że nie są aktywne. Bo jak przyjdzie Ci płacić prowizje od sprzedaży w ofertach wyróżnionych to będziesz płakać 😉

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@noifajnie-com-pl przepraszam za wprowadzenie w błąd. 
Aby nie było wątpliwości skonsultowałam tą sprawę i wracam z odpowiedzią. Myląca może być data zakończenia promocji. Wynika ona ze zmian w czasie jej trwania. 16 sierpnia ta informacja zostanie zaktualizowana, a zniżki (tak jak poinformowała Cię moja koleżanka podczas rozmowy telefonicznej) otrzymasz do 14 września (promocja kończy się 30.08.2022r).  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów