anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Parametry produktu ->Zmień

www_soleil_pl
#8 Zapaleniec#

witam, czy ktoś ma podobny problem? zmiana kodu ean przy kolejnej wystawianej ofercie: Parametry produktu -> Zmień - NIE PRZENOSI MNIE DO STRONY, na której mogę edytować te dane. Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu, a dzisiaj po kliknięciu ZMIEŃ nie ma żadnej reakcji (opcja Zgłoś błąd w produkcie, który jest obok opcji ZMIEŃ działa, tzn przenosi na stronę, na której możemy zgłosić błąd).

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

xyz96
#21 Demiurg#

@www_soleil_pl  Może przeglądarka? Wyczyść, zmień.

oznacz moderatorów

www_soleil_pl
#8 Zapaleniec#

czyściłem, nic nie dało, sprawdzałem na dwóch komputerach, na różnych przeglądarkach:(

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@www_soleil_pl  mam to samo, coś się sypie. Obszedłem to w ten sposób, ze zmieniłem kategorię i potem wybrałem tą samą ponownie i wtedy mnie puściło i mogłem edytować aukcję.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

www_soleil_pl
#8 Zapaleniec#

przy jednej sztuce można się bawić, ale jak mam 100 aukcji do wystawienia każdego dnia, to musi mi to wchodzić od ręki:(

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@www_soleil_pl to musisz czekać, aż ktoś z allegro naprawi ten problem, zgłoś im go poprzez formularz kontaktowy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

zoigarden
#8 Zapaleniec#

witam, mam ten sam problem! na dodatek pomoc ze strony allegro wygląda tak: mogę sobie kupic kody ean lub przenieść się na allegro lokalnie!

oznacz moderatorów

Auto-Moto75
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, gdy np chcę wystawić podobną aukcję, nie mogę wybrać produktu po numerze katalogowym lub ean. Jeśli robię nową aukcję od początku mogę wybrać po nr katalogowym, ale wtedy trzeba wszystkie opcje aukcji uzupełniać od początku...

oznacz moderatorów

emkamaciej
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo. Czyszczenie cookies nic nie daje. Dziwne, że nie naprawili.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

To raczej coś oni popsuli w kodzie, bo nawet w konsoli błąd wyrzuca

DarkStoorM_0-1609932452097.png

DarkStoorM_1-1609932801857.png

 

oznacz moderatorów

desingsy
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem, właśnie chciałem to gdzieś zgłosić - sprawdzałem na dwóch komputerach i androidzie.

 

Klikanie "zmień" przy wystawianiu podobnego produktu nie daje żadnej reakcji 😞

oznacz moderatorów

www_soleil_pl
#8 Zapaleniec#

Zgłaszajcie wszyscy ten problem. Na moje trzy zgłoszenia dostałem odp ze sprawa przekazana do działu technicznego i czekam już drugi dzień na rozwiązanie. 

oznacz moderatorów

desingsy
#9 Pomysłodawca#

Polska długimi weekendami żyje 🙂

Jestem ciekawy ile dni jeszcze na stronach inpostu będzie popup z choinką w tle, o gwarancji dostawy przed świętami 🙂 chociaż by dali zająca, to by mogli mówić, że o wielkanoc chodzi 😄

oznacz moderatorów

Telectro_pl
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłem to już wczoraj, do tej pory bez zmian.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia. Rzeczywiście mogą występować trudności z edycją parametrów, ale nasz zespół techniczny zna już ten problem i pracuje nad jego rozwiązaniem. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów