anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Parametry w katalogu

MAMY ROZWIĄZANIE!
PAINT_STORE
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy szanowni Państwo z allegro są w stanie dodać  nowe opcje w parametrze " Stopień połysku" czy jest to tak bardzo skomplikowana sprawa, że to przerasta wasze możliwości ?

Pokrótce opiszę sytuację. 

kategoria: Dom i Ogród - Budownictwo i Akcesoria - Ściany i elewacje - farby

Mam w ofercie farby o stopniu połysku : Satyna

W parametrze stopień połysku nie ma takiej opcji,  więc wybieram "półmat" bo ten najbardziej zbliżony.             W nazwie, która powstaje po połączeniu z katalogiem jest również podany stopień połysku i własnie ten element w nazwie wprowadza w błąd.

Od tego momentu co jakiś czas zgłaszają się klienci z pretensjami, że zamawiali półmat a otrzymali satynę i proszę im to wymienić na półmat bo tak jest napisane w nazwie i już.

W takim razie zgłaszam błąd w katalogu prosząc albo o usunięcie stopnia połysku z nazwy (  bo absolutnie nie jest potrzebny w nazwie) albo o dodanie nowego stopnia połysku do wyboru  (dużo lepsze rozwiązanie).

Zgłaszam kilkanaście pozycji. Po jakimś czasie otrzymuję informację, że zmiany zaakceptowano. Myślę super !

Ale nie doceniłem pracowników allegro. Teraz wszystkie nazwy zawierają informację: " półpołysk" - no po prostu ręce opadły.

Ale co tam - zgłaszam znów. Informuję, że Satyna to ani  półmat ani półpołysk , tylko jest to właśnie SATYNA . 

Znów proszę o usunięcie półpołysku z nazwy farb bo to wprowadza w błąd. Oraz o dodanie opcji "Satyna" do parametru stopień połysku. Myślę no teraz to już na pewno będzie ok.

Ha, nic bardziej mylnego. Allegro się dopiero rozkręca. Jak nie półmat i nie półpołysk to przywalimy POŁYSKIEM. I w ten o to sposób wszystkie nazwy farb, które widzi klient zawierają w nazwie : POŁYSK.

Geniusze to mało powiedziane. Pogratulować myślących istot na pokładzie.

Poniżej zamieszczam podpowiedź, może tu, ktoś bardziej ogarnięty się znajdzie i zauważy różnicę między półmatem , satyną, pół-połyskiem nie mówiąc już  o połysku.

Mat (Flat)
Aksamit (Velvet)
Półmat (Eggshell)
Satyna (Low Sheen)
Półpołysk (Semi-Gloss)
Połysk (Gloss)
Wysoki połysk (High Gloss)
 
Pozdrawiam

 

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PAINT_STORE, skonsultuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@PAINT_STORE, dodaliśmy wartość "satyna" do parametru. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów