anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Odp.: piątkowe info ode mnie.

#10 Popularyzator#

Nie wiem do końca jaka była idea tego tematu, ale w dużej mierze zgadzam się z @terazauto . Marudzenie na świat nie sprawia, że jest on lepszym miejscem, raczej odwrotnie. Allegro jakie jest takie jest, ale podwyżki i problemy dotyczą wszystkich ( poza sklepem Allegro, ale z tym chyba się pogodziliśmy ) i wszyscy muszą sobie z tym jakoś poradzić, dostosować się.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#15 Entuzjasta#

@www_otosek_pl napisał:

"mamy się godzić na wszystkie fanaberie i dodatkowe opłaty Allegro czy wchodzić za wszelką cenę klientom w tyłek?"

Alternatywą jest przeniesienie całej sprzedaży do własnego sklepu, gdzie Sprzedawca jest panem i władcą. Ty się na to nie decydujesz, więc chyba dobrze Ci tutaj?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#15 Entuzjasta#

@Client:79179573 decyduję się, tylko na to też potrzeba czasu. Już dawno temu pisałem, że będę ograniczał aukcje na Allegro. Jeszcze jakiś czas temu, o ile dobrze pamiętam, miałem ok. 1500 aukcji. Teraz jest chyba niecałe 500. Za jakiś czas planuję ok. 200 aukcji aby tylko sygnalizować swoją obecność. Reszta sprzedaży będzie na sklepie.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#10 Popularyzator#

A jakby tak - piszę teoretycznie - zdjąć wszystkie swoje aukcje na tydzień. Handlować tylko w sklepie internetowym. Jakby tak - teoretycznie - solidarnie zrobili to wszyscy sprzedawcy.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: piątkowe info ode mnie - moje przemyślenia o Allegro

#15 Entuzjasta#

@terazauto 

Heh, nic tak nie bulwersuje "Zaawansowanych sprzedawców", jak przedsiębiorca rozumiejący sytuację na rynku i potrafiący się na nim odnaleźć z korzyścią dla samego siebie i swoich klientów. Wszedłeś na forum, które powinno się nazywać "Żale i płacze sfrustrowanych geszefciarzy" i mówisz im, że zamiast utyskiwać na kupujących i Allegro powinni wziąć się do roboty i kasować marżę. No już mocniej kija w mrowisko nie da się wbić.

Odpowiedz
Ładowanie...