anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwsza ofiara prowizji od przesyłki ( bład Kupującego)

pinsplash
#21 Demiurg#

Kupujący z kilku opcji w formularzu wybrał przesyłkę PP, ale napisał email że skoro jest z tego samego miasta to chciałby odebrać osobiście ( taka opcja tez była do wybrania). Ok nie ma problemu. Ale prowizja od przesyłki naliczona. Czat z Allegro i rada : Anulować zakup, wystawić jeszcze raz niech kupi i zaznaczy właściwy sposób odbioru. Już to widzę jak Kupujący się na to ochoczo godzą, a potem jeszcze potwierdzają że to z ich winy występuję o zwrot prowizji ( tak już spytałem Kupującego). Cóż będę w plecy prowizję od kosztów wysyłki. Takie fajniutkie to....takie niedopracowane....takie gnębiące sprzedawców. Miłego dnia wszystkim.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@pinsplash  Jeśli Kupujący nie będzie chciał anulować to zapłaci cenę z przesyłką mimo odbioru.  Inaczej nie wydasz przedmiotu. Dużo nie stracisz.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Napisz, że nie ma opcji, skoro wybrał wysyłkę pocztą, to niech ją teraz anuluje,
jeśli zrobi to źle, bo wyskoczy twoja wina, to wrzucasz na CL zanim zamówi ponownie 🙂

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@pinsplash  taka "rada" allegro funkcjonowała już od momentu dyskusji na panelu facebooka pół roku temu i jak widać nic się nie zmieniło w tej materii. Jak zwykle zlewka totalna i przerzucenie odpowiedzilności za ułomny system na nas. Nic nowego. Byłbym bardziej zaskoczony jakby ktoś się wysylił i poszedł nam na rękę.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów