anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro pobiera dodatkowe 50% prowizji od kosztów wysyłki w ofertach wyróżnionych

gartdeco1
#10 Popularyzator#

Przykład z przed godziny, kupiony przedmiot za 128zł i dostawa paczkomat (bez smart) 8,99 , dział z prowizją 12%

128zł +8,99  / pobrane 12% prowizji od przedmiotu i wysyłki 16,44ZŁ

I teraz dodatkowa prowizja od oferty wyróżnionej,   pobrane 8,22zł czyli pobrali ponowną prowizję od kosztu wysyłki w wysokości 50% tego co już pobrali

PROWIZJA OD KOSZTU WYSYŁKI WYNOSI 18% od ofert wyróżnionych w moim dzialo

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

polska6-pl
#12 Orędownik#

Gwarantuję, że allegro się nie odezwie !

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

serio te wyróżnienia tyle dają, że warto płacic 18% prowizji od całości ??

to 1/5 towaru, a gdzie podatki i inne koszta ?

 

Kto zarabia wiecej ? @gartdeco1  czy allegro ?

 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@gartdeco1  z tego co pamiętam, prześwietna Pani ekspert o tym wspominała, że przy wyróźnionych tak to działa, więc promujcie i płaczcie - od dzisiaj taki jest nowy slogan tego portalu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

snikaorg
#9 Pomysłodawca#

Internet zapłonął. Nie wiem czy dopiero teraz sprzedawcy się obudzili? sprzedaje okazyjnie ale Allegro już mnie nie skusi żadną promocją bo zawsze będę myślał że jest w tym jakiś haczyk. Trzymam kciuki za sprzedawców

oznacz moderatorów

mistrz_kazik
#7 Wielbiciel#

wczorajsza moja sprzedaż .... artykuły warte 57 zł + wysyłka paczka w ruchu 9,60( już dodałem 12% dla Allegro)  wraz z wysyłką 66,60 zł  PROWIZJA - 14,88 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Drogie Allegro ! już zamknąłem wszystkie aukcje ! Dziękuje

oznacz moderatorów

mistrz_kazik
#7 Wielbiciel#

i jeszcze ... gdzie jest formularz kontaktowy ???? teraz to nawet nikt nie wyjaśni tych kosmicznych prowizji ....

oznacz moderatorów

snikaorg
#9 Pomysłodawca#

Zrobiło się jak ze słynnymi pożyczkami typu chwilówka -10 punktów do wiarygodności😞

oznacz moderatorów