anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pierwszy negatyw po 4 latach działalności na Allegro

buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

Witam! Nakreśle szybko problem, produkt na zamówienie, wymagana od nas akceptacja projektu przed produkcją Pani nam zaakceptowała po czym dzwoni po odebraniu produktu z pretensjami że jest błąd i żąda dosłania poprawnego produktu...

Zawsze w przeszłości gdy mieliśmy taki problem szliśmy klientom na rękę albo wysyłaliśmy za darmo produkt za koszt wysyłki lub odwrotnie ale z tą Panią nie szło się dogadać -Dyskusja w końcu ustała na naszą propozycję że zapłaci za przesyłką tylko odwdzięczyła się NEGATYWEM.

Nie mam pojęcia jak się do tego odnieść? Projekt został zaakceptowany więc racja powinna być po naszej stronie?Myślałam że w takim przypadku nie będzie problemu by usunąć przez Allegro opinię, niestety co jedyne dostałam od doradców to prośbę o "usunięcie opinii" 

Straciliśmy tytuł super sprzedawcy i przez rok będzie widoczna niesprawiedliwa opinia...

Pocieszcie 🙂

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

😍

oznacz moderatorów

buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

❤️

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Jeśli kupujący sam nie usunie komentarza to Allegro nie tknie palcem. 
Super Sprzedawcą się nie przejmuj - realnie nic nie daje, nikt na to nie patrzy. 

Co do negatywa - napisz jakąś rzeczową odpowiedź opisującą sytuację. W oczach wielu kupujących taka konkretna odpowiedź daje więcej dobrego niż złego daje negatyw 🙂

oznacz moderatorów

buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję 🙂 tak na pewno zrobię 🙂 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@buttony-pl Pierwszy i nie ostatni. Ja tam wszystkie negatywy to otrzymywałem "z czapy" i żaden nie był sprawiedliwy, po prostu z czystej złośliwości. Ciężko znaleźć już sprzedawców czystą kartą.

Jak chcesz pocieszenie, to ten zwierzak wyżej może Ciebie podrapać, ale to będzie pierwsze i zarazem ostatnie drapanko w Twoim życiu.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

buttony-pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję 🙂 to bardzo miłe 🤗

żałuję że my nie możemy wstawić negatywów kupującym... 

oznacz moderatorów