anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pilne - jak nadac przesyłkę Allegro InPost

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

Jak ma wysłać wylicytowany dla WOŚP produkt? Klikam zgodnie z przewodnikiem to co trzeba i nic. Zatrzymują się na momencie kliknij AKCJE ma się tam pojawić opcja NADAJ PACZKĘ ALLEGRO IN POST i nie widzę takiego czegoś. Albo robi,ę coś źle, albo ... jak dla mnie to mega trudne jest i zbyt skomplikowane. Pierwszy raz korzystam z takiej wysyłki i lipa.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

zmiana przeglądarki nic nie dała

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Cristobaldo74 Być może nie udostępniłeś opcji dostawy Allegro Paczkomaty InPost tylko Paczkomaty InPost. Jeśli tak jest, musisz nadać przesyłkę bezpośrednio na stronie InPostu - tutaj. W zakładkach Mojego Allegro nie zobaczysz tej możliwości.

Jeśli natomiast udostępniłeś opcję Allegro Paczkomanty InPost, sprawdź czy problem występuje, kiedy korzystasz z innej przeglądarki. Jeżeli tak, podaj numer zamówienia, którego dotyczy i prześlij zrzut ekranu, na którym problem będzie widoczny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

udostępniłem, przeglądarka zmieniona, czy musze gdzieś w ustawieniach Allegro czy In Post odznaczyć coś? Jakieś powiązanie kont?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Cristobaldo74 Sprawdź w tej zakładce czy powiązałeś konto Allegro z managerem InPost. Możesz to zrobić, po zalogowaniu do InPostu przez konto Allegro.

Jeśli to nie pomoże, proszę o zrzut i numer zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

OK zrobiłem to teraz. Dzięki idzie do przodu 😄 ale mogłoby to być łątwiejsze

oznacz moderatorów