anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączenie kont allegro

ToylandiaBB
#8 Zapaleniec#

Cześć, chce założyć drugie konto firmowe a następnie je połączyć. Większość już doczytałem w allegro, ale nie znalazłem informacji o płatnościach. Czy na drugim koncie osobno muszę na nowo uaktywnić kanały płatności (mimo że będą na tą samą firmę i rachunek) oraz przesłać skan Dowodu osobistego? Szczerze , to martwi mnie trochę przesyłanie zdjęć dowodu. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ToylandiaBB tak, weryfikacja konta do wypłat musi być przeprowadzona na każdym z kont, które posiadasz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ToylandiaBB
#8 Zapaleniec#

Proszę jeszcze o Twoje zdanie na temat zdjęć dowodu osobistego. Jestem na tym punkcie dość ostrożny szczególnie w dzisiejszych czasach. Czy przesyłanie w/w zdjęć jest bezpieczne? Czy można zasłonić poszczególne dane ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ToylandiaBB Tak, jest bezpieczne, bo nie przechowujemy tych danych i od razu po weryfikacji je usuwamy. Na zdjęciu lub skanie Twojego dowodu muszą być widoczne takie dane jak: imię nazwisko, pesel, data wydania i data ważności dokumentu oraz ciąg literowo liczbowy na dole.  Możesz nanieść przekreślenie, znak wodny, napis na dokumencie, istotne jest jedynie abyś nie zakrywał istotnych danych

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej pytanie brzmi czy da się nie wysyłać i aktywować konto ? nie więc co zrobić?

oznacz moderatorów