anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączone przesyłki gabarytowe jako 1 paczka ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
strefalakiernika
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Mam problem z wysyłką ponieważ allegro połączyło mi przy zamówieniu 2 paczki gabarytowe jako 1 koszt dostawy a w moich cennikach mam ustawione zupełnie co innego? Co teraz zrobić ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@strefalakiernika jeśli masz ustawioną ta samą formę dostawy dla tych 2 produktów to połączy w 1 paczkę .. tak to działa .

oznacz moderatorów
strefalakiernika
#7 Wielbiciel#

Przecież to jest bez sensu. W 2 różnych cennikach mam ustawione dla 1 paczki 150zł dla drugiej 120zł. Zaznaczone było, ze maksymalnie 1 przesyłka w dostawie może być. Połączyło to tak, ze policzyło największą cenę dostawy dla 2 paczek gabarytowych.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@strefalakiernika bo ten sam przewoźnik 

oznacz moderatorów
strefalakiernika
#7 Wielbiciel#

To nie ma znaczenia, ze ten sam przewoźnik. DHL pobiera opłatę od ilości paczek a nie ilości zleceń. Mówimy tutaj o gabarytach a nie małych paczkach. Moim zdaniem Allegro wprowadza w błąd bo nie powinno to być sumowania ponieważ wyraźnie zaznaczyłem, że w przesyłce ma być maksymalnie 1 towar a zostało danych więcej. To jest błąd!! Fizycznie nawet nie jest to możliwe zapakować rzem. Kto ma za to teraz zapłacić ?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@strefalakiernika inaczej nie rozdzielisz jak stosując dla produktu gabarytowego unikalnej formy przesyłki , temat już tu był poruszany wielokrotnie ,ale allegro jak zwykle pozostaje głuche na istotny problem ..

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@strefalakiernika masz źle ustawione obliczanie kosztu dostawy dla zamówień z różnych cenników - powinieneś ustawić sumę a masz najdroższą przesyłkę. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek owszem , ale wówczas będzie sumować koszty dostawy dla wszystkich produktów ... drobnicy również 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mdrogeria albo A albo B, idealny sposób obliczania kosztów dostawy nie powstanie. 
Chyba pipi mieli automatycznie przypisywany gabaryt do przesyłek i sporo osób narzekało, że muszą paczki które zmieszczą się do koperty pakować do kartonu bo etykieta wyszła z gabarytem C (w przypadku InPostu) 

oznacz moderatorów