anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączyliśmy Twoje oferty w zestawy ??

zak_pr
#10 Popularyzator#

Pytanie zasadnicze do twórców tego ułatwienia z Allegro  - gdzie wyłączyć  ten automat ?

Pytanie retoryczne - jeżeli nie da się tego wyłączyć to zakładam że Allegro bierze na siebie spory spowodowane autosugestią, że skoro coś jest w rabacie to na pewno zagra razem. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@zak_pr musisz pilnować i se usuwać, a oni zrobią nowe i tak w kółko aż się wkurzysz i napiszesz do UOKiK że ktoś grzebie w Twoich ofertach za które Ty odpowiadasz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#10 Popularyzator#

dokładnie! gdzie wyłączyć to g..no? algorytm stworzony chyba przez osobę niezbyt zdrową umysłowo

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BikeOutlet_pl @zak_pr Nie ma możliwości wyłączenia tej opcji. Jeśli nie chcecie, by konkretne oferty były połączone, w zakładce Zestawy ofert możecie usunąć utworzony przez nas zestaw. Nie połączymy już wtedy automatycznie tych ofert. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

zak_pr
#10 Popularyzator#

"w zakładce Zestawy ofert możecie usunąć utworzony przez nas zestaw. "

Kto ma zapłacić za stracony czas ?? Będzie jakieś dofinansowanie, rabat od prowizji ? Jakaś tarcza ochronna ? 

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Proszę przekazać temu, który wpadł na ten poroniony pomysł, żeby zajął się innymi obowiązkami u Was, tam w biurowcu. Powierzchnie płaskie, albo co ...

To koszmar logistyczny. Działanie w bałaganie, wtrącanie sie nam sprzedawcom w kłopoty z rozwydrzonymi przez Allegro Januszami biznesu.

 

Śruby podpięte do kołpaków od felg na szpilkę i nakrętkę.

Śmiałem się 20 minut, ale zacząłem płakać na myśl, że zrobicie mi bez mojej zgody kilkaset takich numerów. Kup respirator z jajkiem i szczoteczką do zębów. Taki zestaw  ma sens ..

 

WIEKSZEJ BZDURY NIE WIDZIAŁEM OD 15 LAT.

 

kojarzenie w pary zupełnie nie pasujących do siebie ofert ! J

oznacz moderatorów