anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrania zagraniczne, brak limitu wagi w usługach Allegro, brak możliwości tworzenia podpaczek.

hdex
#8 Zapaleniec#

Kiedy szanowne Allegro ma zamiar udostępnić funkcjonalność która jest konieczna do realizowania większych paczek pobraniowych dla zamówień zagranicznych? Czekamy na to już sporo czasu, wprowadzacie wręcz przymus sprzedaży na kanałach zagranicznych dla swoich programów premium, a funkcjonalność jak nie istniała, tak nie istnieje. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@hdex dziękuję za Twoją sugestię, zgłosiłam ją do działu odpowiadającego za ten obszar. Jeżeli coś się zmieni w tym temacie, to na pewno damy znać w aktualnościach. Jendak na ten moment nie mogę niczego zagwarantować. 

oznacz moderatorów

hdex
#8 Zapaleniec#

No dobrze, to w takim razie, jak mamy sobie radzić z wycenianiem takich paczek i limitowaniem wagi dla wysyłki pobraniowej zagranicznej ze względu na limit wagi paczki vs brak możliwości tworzenia podpaczek? Obecnie jest to beznadziejnie rozwiązane.

oznacz moderatorów

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@hdex podaj proszę przykładowy numer zamówienia, z którym pojawiają się wspomniane trudności oraz którego dokładnie przewoźnika to dotyczy. 

W cenniku dostaw możesz zmienić ilość sztuk na przesyłkę. Jeśli wybierasz opcję ‘’Wysyłka z Polski do Czech i innych krajów’’ to limit sztuk znajdziesz na końcu listy krajów wysyłki i w tym miejscu możesz wprowadzić ilość

oznacz moderatorów

hdex
#8 Zapaleniec#

Nie chodzi o limit sztuk, bo limit sztuk nie załatwia tego. Mamy ponad 9000 SKU, jak mam ograniczyć klientowi możliwość zakupu gdy limit paczki pobraniowej wynosi w takim przypadku 15kg? Jak mam nadać list pobraniowy, jeśli np waga zamówionych produktów (klient kupi po 1 z każdego rodzaju dla przykładu, zamówi 10 produktów po 2kg każdy) przekroczy wagę pojedynczej paczki?

oznacz moderatorów