anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobranie ofert do pliku

MAMY ROZWIĄZANIE!
BrickAndFun
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie. Chce zrobić sobie kopie zapasową ofert jakie mam na allegro. problem jest taki że mam ponad 13 tys ofert, w dwóch kategoriach. W jednej z kategorii mam ponad 10 tys aukcji przez co nie możemy w żaden sposób ich pobrać przez allegro,  bo nawet nie możemy zawęzić pod kategoriami bo nie ma takiej opcji. a można jednocześnie pobrać do 10 tys aukcji. Czy ktoś ma jakiś pomysł jak to można zrobić ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BrickAndFun możesz jedynie odfiltrować część ofert za pomocą dostępnych opcji: 

Zrzut ekranu 2023-11-21 o 18.04.49.png

Niestety nie ma innego sposobu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
BrickAndFun
#7 Wielbiciel#

ale to nie pomaga. bo ponad 10 tys mam w kategorii dziecko a nie mozna bardziej odfiltrować

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BrickAndFun nie, nie ma takiej możliwości. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
BrickAndFun
#7 Wielbiciel#

Czyli żadnego sposobu nie ma? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BrickAndFun przykro mi, ale nie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
tomsyty
#9 Pomysłodawca#

Nie próbowałem, ale przychodzi mi do głowy coś takiego:

- wyeksportuj najpierw zakończone, następnie je ukryj (jeśli planujesz je wznawiać)

- jeśli dalej masz powyżej 10 tys., to zakończ część z nich tak żeby zostało aktywnych do 10 tys. następnie wyeksportuj zakończone

- wyeksportuj aktywne i wznów zakończone

Musisz tylko zadbać żeby nie pomieszały Ci się aukcje zakończone ręcznie w celu eksportu z zakończonymi ręcznie z innego powodu, np. zakończenia sprzedaży po wykupieniu wszystkich sztuk albo wcześniejszego ręcznego zakończenia sprzedaży. No i wyłącz tymczasowo powiadomienia na maila z informacją o zakończeniu aukcji jeśli masz je włączone, bo wysyłka kilku tys. powiadomień w jednej chwili lubi czasami przyblokować skrzynkę.

oznacz moderatorów
BrickAndFun
#7 Wielbiciel#

Dzięki za tą podpowiedź jest najbardziej rozsądna, już myśleliśmy o podobnym pomyśle. Ale twój wydaje się najsensowniejszy. Dzięki bardzo. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów