anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta polska Etykiety E Nadawcy

sowazory
#1 Nowicjusz#

Pytanie dotyczy paczek nadawanych za pomocą E-Nadawcy Poczty Polskiej.

Czy ktoś miał sytuację, że system E-Nadawcy sam rozbija jedną przesyłkę na kilka mniejszych? Załóżmy, że klient zamówił 5 książek, które spokojnie spakuję do jednego kartonu, ale system pocztowy zmusza mnie do spakowania ich w 3 osobne paczki i muszę wydrukować 3 osobne etykiety, co zupełnie nie ma sensu! Czy jest możliwość obejścia tego systemu ?Dodam tylko, że nie chcę łączyć paczek od różnych klientów w jedną tylko problem dotyczy jednego kupującego, który chce zakupić kilka małych przedmiotów. Z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

zobacz tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/

ile masz przypisanych przesylek do zamówienia .

Ważne - wysyłaj tak jak masz w karcie zamówienia 3 przesyłki to wysyłaj w 3 i co jest na końcu org...kropka !!!

oznacz moderatorów

sowazory
#1 Nowicjusz#

Przykładowo mam do zamówienia 5 małych książek, spokojnie mogą być spakowane w jednej kopercie, ale system e-nadawcy drukuje dla mnie 3 etykiety, co jest bez sensu, bo marnuje koperty i papier. Czy winę może ponosić jakieś ustawienie w wysyłce allegro czy raczej to wina samego e-nadawcy? może mogę zmienić ustawienie ręcznie w systemie e-nadawcy?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sowazory nie to jest Twoja wina masz źle ustawine koszty dostawy , a sprawa rozbija się o ilość sztuk w paczce .Masz ustawione 2szt lub 5 , zwiększ ilość problem zniknie .

oznacz moderatorów