anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podczas łączenia z serwerem „allegro.pl” wystąpił błąd. PR_CONNECT_RESET_ERROR

MAMY ROZWIĄZANIE!
darmarsklep
#8 Zapaleniec#

Od wczoraj podczas wejścia na allegro pojawia mi się poniższy komunikat

 

Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

Podczas łączenia z serwerem „allegro.pl” wystąpił błąd. PR_CONNECT_RESET_ERROR

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić autentyczności otrzymanych danych.
Proszę poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

 

Czy ktoś miał podobny problem? Dopiero po 2-3 odświeżeniu strony ładuje się poprawnie.
Antywirusy wyłączone, ten sam problem.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@darmarsklep Przekazałam Twoje zgłoszenie do zespołu technicznego. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@darmarsklep Konieczne będzie przesłanie zrzutu ekranu z widokiem cytowanego komunikatu. Pamiętaj również, żeby były na nim widoczne: 

  • całe okno przeglądarki wraz z paskiem adresowym
  • data i godziny.

Proszę również o informację z jakiego oprogramowania korzystasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
darmarsklep
#8 Zapaleniec#

bbladallegro.png

Błąd wyskakuje zarówno na chrome jak i firefox

oznacz moderatorów
darmarsklep
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@darmarsklep Napisz jeszcze proszę z jakiego programu antywirusowego korzystasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
darmarsklep
#8 Zapaleniec#

@nat_notKaspersky Internet Security ale  wyłączony.

oznacz moderatorów
sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

"darmarsklep" 

Nie licz na to że allegro pomoże, oni są nastawieni tylko na swoje zyski, a w razie problemów umywają ręce i zostawiają cię z problemem abyś sam go sobie rozwiązał. Miałem identyczną sprawę w ciągu 2 dni zgłaszałem problem, i nie pomogli, tacy są z nich fachowcy, którzy nie potrafią ogarnąć swoich zacofanych systemów! Odinstaluj antywirusa kaspersky, uruchom ponownie komputer, wejdź w pliki katalogów i usuń ręcznie plik kaspersky, następnie opróżnij kosz, wyłącz komputer, włącz ponownie i na nowo zainstaluj antywirusa. To powinno pomóc w rozwiązaniu problemu, a allegro ze swoją pomocą niech się wypcha. Nigdy nie pomogą w razie problemów co najwyżej podniosą koszty obsługi i prowizje bo to wychodzi im najlepiej i skutecznie najszybciej.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@darmarsklep Wracam z zaleceniami od zespołu technicznego: 

- wyczyść pliki cookie,
- wyłącz wszystkie wtyczki, 
- wyłącz programy działające w tle, 
+ włącz kartę incognito,
+ spróbuj na innej przeglądarce,
+ zaktualizuj obecną przeglądarkę.

 Jeśli się nie uda i błąd sie pojawi ponownie, proszę o nowy zrzut z datą i godziną oraz wskazanie z jakiej przeglądarki korzystasz. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
MarcinSaks
#8 Zapaleniec#

Mam dokładnie ten sam problem… i występuje od wczoraj, na moim laptopie, dziś brak możliwości otworzenia strony Allegro, bez znaczenia na jakiej przeglądarce i czy z włączonymi zabezpieczeniami czy nie!!! To jest ewidentnie spowodowane waszymi zmianami po wczorajszych aktualizacjach dla przeglądarek na androida i iOS… kiedy to naprawicie?

Problem występuje tylko ze strona Allegro

oznacz moderatorów
sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Zgadzam się że allegro ponosi winę, ale zganiają że problem jest u Ciebie. Sprawdź to co napisałem powyżej powinno pomóc na te ich pseudo zmiany. 

oznacz moderatorów
darmarsklep
#8 Zapaleniec#

@nat_notjedyne rozwiązanie które pomogło to odinstalowanie antywirusa, wtedy po uruchomieniu komputera na nowo bez problemu wchodzę na allegro oraz na społeczność allegro. Dodam, że problem dotyczył tylko strony allegro.

@sklepRTVSATdzięki za propozycje rozwiązania problemu, działa nawet bez usuwania plików wystarczyło tylko odinstalować antywirusa i uruchomić komputer.

 

oznacz moderatorów
sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

"darmarsklep"

Allegro cały czas ulepsza swój serwis na niekorzyść sprzedawcy, więc co chwila sprzedawca ma jakiś problem z którym musi walczyć sam, a wszelkie porady od allegro o śmiesznym czyszczeniu przeglądarki i resecie modemu, świadczy to tylko o ich wiedzy. Uważają się za wielkich fachowców, w rzeczywistości fachowców od ściągania prowizji i dodatkowych opłat. 

Antywirusa można wgrać na nowo i wszystko będzie działać. Dodam jeszcze że u mnie był taki sam problem, czyli wszystkie inne strony działały, a jako jedyne allegro nie. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@darmarsklep Żeby uniknąć tego problemu w przyszłości, wpisz naszą domenę do wykluczeń (https://plblog.kaspersky.com/kaspersky-add-exclusion/6681/ ). Jeśli jednak to nie wystarczy, zalecamy bezpośreni kontakt z administracją programu antywirusowego, z którego korzystasz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
outlet14a
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wejść na allegro.pl ciagle jest problem z 

PR_CONNECT_RESET_ERROR

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@outlet14a Spróbuj proszę wykonać kroki, o których pisała Natalia w tym wpisie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów