anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzenie wyłudzania monet przez klientów - zakup/płatność/zwrot

Sarelco
#8 Zapaleniec#

Witam, czy ktoś miał ostatnio takie sytuacje że klient kupuje produkt (w moim przypadku dron za około 2000zł) za który dostaje 20-26 monet Płaci kartą z góry przez PayU, zaznacza odbiór osobisty a po 2 dniach prosi o zwrot... W ciagu tygodnia mam drugą taką akcję i jedyne co mi przychodzi do głowy to próba wyciągnięcia monet od allegro których jak wiadomo allegro nie zabiera, a co gorsze po zwrocie prowizji nie oddaje pieniędzy wydanych a te monety więc dodatkowa strata dla mnie...

Ktoś spotkał się z podobną sytuacją? Ja wiem że wirus i mógłby to być przypadek i ktoś akurat musiał zrezygnować jak np żona dowiedziała się że ktoś chce sobie kupić zabawkę za 2k, ale 2 przypadki w tydzień to za dużo, zwłaszcza że obydwa zakupy to niby z odbiorem osobistym ale klienci z drugiego końca Polski...

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#


Co się stanie z Monetami w przypadku, gdy Klient zwróci produkt zakupiony w ofercie z Monetami?

W tej kwestii nic się nie zmieniło. Jeśli Klient zakupił u Ciebie towar w ofercie wyróżnionej Monetami i zdecydował się zwrócić towar, to wówczas - zgodnie z Regulaminem Programu Monetowego - zwrócimy Ci wartość odpowiadającą wysokości opłaty z tytułu indywidualnego wyróżnienia monetowego, jeśli została ona naliczona w odniesieniu do oferty, za którą przyznaliśmy Ci rabat transakcyjny (zwrot prowizji).

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Sarelco
#8 Zapaleniec#

Czyli zwrot za monety będzie? Byłem przekonany że nie - składałem wniosek i wg nowego formularza jest od razu info o jaką kwotę zwrotu składam wniosek i nie była tam uwzględniona kwota za monety stąd taki wniosek.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Sprawdź historie czy Ci oddawali bo powinni 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Cos mi sie wydaje, że dostaniesz monety tylko takie ktore sam tam umiesciles.

Monety ktore są dodawane automatycznie w pierwszych dniach po weryfikacji na SS nie są oddawane

Takie wyłudzanie monet jest bardzo częste

Szczerze to nawet zastanawiam sie nad rezygnacją z tytułu SS, same problemy z tym

 

Tak na serio to co daje SS ? 15 monet za kazde rozpoczete 5k i troszke wyzsze pozycjonowanie po najtrafniejszych, moze troszke szybsze rozpatrywanie wniosków o zwrot prowizji 

Cos jeszcze ? 

Minusy SS - fikcyjne transakcje dla monet, cwaniaczki - szantazysci/wyłudzacze ( ja osobiscie sie nie daje bo mi nie zalezy ale znam takich co starają sie "zalagodzic problem")

oznacz moderatorów