anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Polecony Allegro - pytanie do Allegro

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Witam.

Sprzedaję na All 20 lat. Po raz pierwszy spotykam się z taką sytuacją:

Przesyłka polecona Allegro, nr przesyłki: 00559007730799745795.

Przesyłka zaadresowana na adres odbiorcy, wylądowała w UP oddalonym o ok. 20km od adresu odbiorcy w tzw. "skrzynce odbiorczej". Pomimo wielu prób - nie mogę dodzwonić się do tego UP.

Kto odpowiada za dostarczanie przesyłek Allegro polecony? Jak rozwiązać problem?

To pytanie do adminów - np.  itp.

Proszę, żeby "nożyczki" nie odzywały sie w tym temacie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@AGD-SERVICE Nie wiem jak jest z Allegro polecony ale np z Żabką to permanentne ( też do punktów żabki dostarcza poczta). Od razu przesyłka ląduje w najbliższej poczcie do odbioru ( mają tak w regulaminie ). A czasem ta poczta oddalona jest od Żabki o kilometry. Niestety chyba jedynym sposobem jest grzeczne poproszenie ( przez odbiorcę) listonosza - czy mógłbym przynieść. Ty raczej nic nie wskórasz... 😞

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AGD-SERVICE to jest temat, który trzeba wyjaśnić bezpośrednio z Pocztą Polską, być może adresata nie było w domu i dlatego przesyłka trafiła do tego oddziału. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

AGD-SERVICE właśnie dzisiaj mi się przelało i wycofałem ze swoich ofert tą formę przesyłki . DRAMAT , w ostatnim miesiącu 3 zaginięcia , o braku doręczeń nie wspomnę .

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Jakie nożyczki? 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@exoryna Te, "których" posty zostały wycięte (jak się okazuje)😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zgodnie z moimi usuniętymi postami, które były zgodne z zasadami powtórzę, że za przesyłkę względem kupującego odpowiada sprzedawca, a względem sprzedawcy przewoźnik. Jeżeli poczta dostarczyła przesyłkę 20 km od miejsca zamieszkania adresata, to winę za to względem niego ponosi sprzedawca, który w takiej sytuacji jest zobowiązany ponownie wysłać przedmiot na właściwy adres lub niezwłocznie zwrócić wpłatę. Kupujący nie ma obowiązku czekać na rozpatrzenie reklamacji złożonej przez sprzedawcę. Tak jak było wczoraj wspomniane przeze mnie, Allegro wskazało na pocztę jako na przewoźnika.

Autor wątku nie może nikomu zabraniać wypowiadania się w nim i nie powinien nikomu wymyślać przezwisk.

oznacz moderatorów