anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie z pliku - zapytanie

grey_s_c
#7 Wielbiciel#

Witajcie, mam zapytanie dotyczące "Wypełnij tylko kolumnę ID produktu (Globalny Numer Jednostki Handlowej, na przykład kod EAN, UPC, ISBN, ISSN lub identyfikator produktu Allegro). "

Mam problem/pytanie-> posiadam drugie konto na allegro. Chciałabym szybko wystawić te same aukcje na drugim koncie. Próbowałam stworzyć plik ofert, ale nie mam pojęcia co wpisać w tej kolumnie. Nasze produkty nie mają kodu, to hand made, ale mamy już aukcje na allegro z nimi. Teraz moje zapytanie jest takie czy w tej kolumnie można podać jakiś numer z allegro - jest coś takiego wgl przypisane? Niestety numer oferty nie przechodzi... Albo da się pobrać taki plik z funkcjonującego już konta allegro z naszymi produktami?

A może ktoś poradzi jak najszybciej w inny sposób skopiować takie aukcje na drugie konto? Wiem, że można powiązać konta i kliknąć wystaw podobny (zmieniając tylko nazwę użytkownika), ale to i tak musiałabym robić ręcznie dla każdej aukcji pojedynczo.

 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@grey_s_c Twój problem ma związek z wprowadzaną przez nas stopniowo produktyzacją. Oferty powinny być powiązane z Katalogiem produktów. Jak pozyskać kody piszemy w tym artykule

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów