anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie chce przesłać zdjęcia oferowanego produktu, dlaczego?

Client:42433935
#1 Nowicjusz#

witam moze mi ktos powie dlaczego sprzedajacy nie wstawiaja zdiec towaru ktorego chca sprzedac a jak sie prosi o zdiecia to muwia ze maja bardzo duzo towaru i nie chce im sie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mikeza
#20 Guru#

@Client:42433935 to jak im się nie chce robić zdjęcia, to nie kupuj u nich i po problemie 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Client:42433935
#1 Nowicjusz#

ale to nie jest rozwiazanie .

 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42433935 zdjęcie w ofercie jest obowiązkowe zarówno na Allegro jak na Allegro Lokalnie. Czy możesz podać numer oferty o której piszesz? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Client:42433935 wiem, że to nie jest rozwiązanie Twojego problemu, ale w jaki sposób zmusisz sprzedawcę do zrobienia dodatkowych zdjęć, jeśli tego nie chce. Skoro ma z tym problem to oznacza, że nie zależy mu na kupującym, albo chce coś ukryć w stanie sprzedawanego produktu. Ja bym od razu spasował z zakupem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:42433935 Bo chcą abyś kupił na podstawie tych zdjęć, które widzisz na aukcji lub bez żadnych zdjęć, czyli masz kupić kota w worku. Omijaj takich "sprzedawców" szerokim łukiem.

oznacz moderatorów

kzk87
#9 Pomysłodawca#

Jak sprzedawca widzi, że nie potrafisz pisać po polsku to pewnie od razu myśli, że jakiś dzieciak. Dzieciaki jako klienci to same kłopoty. Ja również bym nie wysłał tylko olał takiego klienta. 

Zdiecia? Muwia? Co to znaczy w ogóle?

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@Client:42433935 

Skoro nie ma zdjęć, to nawet nie będziesz wiedzieć, czy otrzymałeś przedmiot zgodny z opisem.😄 Na pewno są inni sprzedawcy, którzy mają ten sam towar.

oznacz moderatorów