anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomocy!! Co zrobic gdy ktos przejmuje całą moja oferte i zmienia tylko sprzedsjacego i cene

MAMY ROZWIĄZANIE!
KWITBUT
#7 Wielbiciel#

Hinczycy przejeli moje cale oferty i zmienili sobie ino sprzedajacego i cene , wyszukujac na goglach moich ofert znalazlem moje tylko ze zwieksza cenna dwukrotnie , wchodzac w oferte jest moja tylko zmieniony jest sprzedajacy i cena , w parametrach oferty sa moje dane  

jak to jest mozliwe !!???

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:44052296
#21 Demiurg#

@KWITBUT pobrali dane z katalogu allegro,.które sam wprowadziles Jeżeli oferta jest niezgodna z zasadami możesz ją zgłosić.

oznacz moderatorów
Biale_Stokrotki
#12 Orędownik#

dane z katalogu (które wprowadzasz) są udostępnione dla wszystkich sprzedających ten produkt, chyba ze wykorzystują twoje kody ean albo twoje zdjęcia to możesz prosić o usuniecie. 

Chociaż opis produktu, jeśli sam go tworzyłeś, również jest własnością intelektualną? Co Nie? Jak dla mnie tez można prosić o jego usuniecie z aukcji konkurencji. 

oznacz moderatorów
KWITBUT
#7 Wielbiciel#

mi zabrano strone z cała oferta a nie przyłaczono sie do mnie 

to sa dwa inne pojecia 

jak juz pisalem zabrał moja cała strone i zmienił tylko sprzedajacego i cene towaru a reszta jest cala moja , nawet w parametrach wystepuje jako sprzedajacy bo tam juz im sie nie chce zmieniac danych

oznacz moderatorów
KWITBUT
#7 Wielbiciel#

sa to sklepy prawdo podobnie chinskie ,w jego pozostalych ofertach jest duzo wiecej ukradzionych ofert ,gdzie jest to samo cenny o 100 % wieksze albo i wiecej . ja trace na tym bo kupujacy widzac takie wysokie ceny idzie do konkurencji i tam kupi podobny zestaw tylko ze duzo taniej

czy allegro walczy z tym czy kazdy robi co chce !!!?????

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@KWITBUT ?????  co tracisz, przecież jak oni mają drożej to kupią u Ciebie 😄 Po drugie allegro zezwala, sam pobieram zdjęcia i opisy podczas wystawiania, jest to zgodne z regulaminem na co wyraziłeś zgodę, tyle że ja przynajmniej to czytam i poprawiam czy usuwam dane firmy 😄 

Druga sprawa to oni robią taki drop wewnętrzny, dublują oferty z ceną x 2 i jak się sprzeda to kupują od Ciebie 😄

Zrzut ekranu 2024-06-11 202652.pngZrzut ekranu 2024-06-11 202708.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów