anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomylone zwroty. Zwroty widmo

do-pieca_pl
#10 Popularyzator#

Czy często Wam się zdarza, że kupujący odsyłają jako zwrot towar nie zakupiony u Was lub zwroty widmo, których status jest jako doręczony, a zwrot nie dociera?

Mam problem z kupującym który zgłasza że nie otrzymał środków za zwrot... po roku.

W zeszłym roku otrzymałem kilka paczek nie kupionych u mnie, okazywało się że są to paczki pomylone przez przewoźnika, mimo to udawało się wyprostować sytuacje, za wyjątkiem jednej paczki, której etykieta była nieczytelna (klawiatura z myszką). Kupujący w nazwie ma w części "game"

Prawdopodobnie przesyłka zwrotna od w/w kupującego. Po tak długim czasie u przewoźnika (Pocztex) są informacje odnośnie wagi paczki 0,38 kg która odpowiada wadzę klawiatury, natomiast towar który rzekomo był odesłany, powinien ważyć 4-5 kg. Gdyby była to nieduża kwota, machnął bym ręką, ale około tysiąca to trochę mi się nie uśmiecha.

Jak potraktować taką sytuację? Czy Allegro ma możliwość weryfikacji czy kupujący w tym czasie zwracał lub kupował w serwisie taką klawiaturę?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@do-pieca_pl Napisz do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt, opisz całą sytuację, prześlij zdjęcie etykiety i podaj login klienta, który zgłosił się w sprawie zwrotu. Postaramy się pomóc 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

do-pieca_pl
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, ok. Właśnie wysłałem przez formularz

oznacz moderatorów