anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowna Weryfikacja tożsamości i konta bankowego

Michal266
#9 Pomysłodawca#

Witam szanowne Forum. 

Ile u Państwa trwa ponowna weryfikacja konta bankowego i tożsamości sprzedawcy w myśl ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu ? Przesłałem skan dowodu, zrobiłem przelew i czekam trzeci dzień a środki na saldzie rosną. Wypłata oczywiście zablokowana. Napisałem do Allegro ale tym razem oczywiście odpowiedzi brak.  O co tutaj chodzi, potrzeba kilku dni by zweryfikować osobę, która od ponad 18 lat prowadzi firmę i sprzedaje na allegro ???!

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Trwa standardowo do 3 Pay, do 5 przelewy. Jak się nie wyrobią to poproś nasze moderatorki o poganie ich, dziewczyny cuda w tej kwestii robią.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Michal266 U mnie trwała 16 godzin.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Michal266 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Standard to 3dni, ale rekordziści to mają i m-ce.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Michal266 Dostałam informację, że niestety nie możemy przyspieszyć tej weryfikacji. Pozostaje mi prosić Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dlaczego zaczęliście usuwać wpisy, przecież nikogo nie obrażają?🤔

oznacz moderatorów

Michal266
#9 Pomysłodawca#

Tzn. ? Co takiego musicie jeszcze sprawdzić, ile to potrwa ? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Michal266 To nie Allegro przeprowadza weryfikację, ale PayU. Nie mamy wpływu na wewnętrzne procedury operatorów finansowych.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Michal266
#9 Pomysłodawca#

Przelewy24 też jest zablokowane. Poza tym to Wy macie z nimi umowę więc ich reprezentujecie w kontakcie z klientem. Poza tym zgodnie z polskim prawem by blokować komuś jego pieniądze trzeba mieć ku temu powód. Nie jest nim Wasza odpowiedź "bo tak" 

oznacz moderatorów

Monecjusz
#9 Pomysłodawca#

Mi juz 5 dzień, okazało się że chcą jeszcze formularz PEP, ale allegro przysłało mi linka z którego nie można go wprowadzić, jakość na tej platformie to już tylko użytkownicy trzymają, obsługa .....bez komentarza, tylko o Allegro One umieją co chwile wydzwaniać

oznacz moderatorów

Michal266
#9 Pomysłodawca#

Ja już po, w czwartej dobie dostałem zestaw wiadomości o poprawnych weryfikacjach danych, konta firmy etc.  

oznacz moderatorów