anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potwierdzenie odebrania przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
Malacht
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem towar natomiast kupujący odebrał ale się rozmyślił i chce zwrócić pisze do mnie że nie może nadać przesyłki bo mam potwierdzić jego odebranie. O co chodzi i gdzie mam to potwierdzić? Dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@Malacht bo nie nada, sprzedajesz prywatnie, zwrotów nie przyjmujesz, więc podaj mu gdzie ma odesłać i niech odeśle o ile się zgadzasz 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zgadzasz się na zwrot? więc niech kupujący odeśle Ci towar po uzgodnieniu gdzie i jak a Ty mu zwrócisz kasę, inaczej się nie da na AL    https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-i-reklamacja-dla-kupujacych-i-dla-sprzedajacych/czy-ma...

oznacz moderatorów
Malacht
#8 Zapaleniec#

dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
client11546
#11 Animator#

niech pan się nie zgadza na zwrot odebrała i pan jest w porzątku ja już zrobiłam taką przysługę to wystawiła mi negatyw   za co że przyjełam zestaw i kasa poszła ałtomatyczniei nie nusiałam tego robic bo odebrała paczkę i w dodatku mnie ponirzyła za takie coś powino jej się zamknosc konto a nie dla mnie

 

allegro w niczym nie pomogło do dziś mam zablokowane konto

oznacz moderatorów
Malacht
#8 Zapaleniec#

Dziękuje Pani za pomoc

oznacz moderatorów
Malacht
#8 Zapaleniec#

Nie zgodziłem sie na zwrot i dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Malacht nie musisz się zgadzac na zwrot w sprzedaży jako osoba prywatna jesli sie chcesz zgodzić ma odeslac na wlasny koszt na wskazany adres wskazana formą wysyłki i dopiero jak dojdzie caly robisz zwrot na wskazany przez kupującego nr konta 

oznacz moderatorów
Malacht
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów