anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potwierdzenie zwrotu wpłaty i odstąpienia od umowy

KRZYSIEKNO1
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Jako sprzedawcy brakuje mi na Allegro prostej rzeczy a mianowicie w momencie gdy kupujący odstępuje od umowy aby była możliwość wydrukowania takiego odstąpienia przesłanego przez Allegro np w pliku pdf i to samo jeśli chodzi o potwierdzenie zwrotu wpłaty poprzez Allegro Finanse.

Dla mnie jest to ważne gdyż pod każdy zwrot księgowany muszę drukować praktycznie cały e-mail a tak naprawdę potrzebne są dane klienta, data zwrotu, co zwraca itd. Potwierdzenie zwrotu wpłaty tak samo aby zawierało dane komu została zwrócona wpłata, jakiej wysokości, za co itd.

Przy pełnej księgowości i wielu zwrotach (SMART) jest to ważne aby podczas kontroli skarbowej wszystko było przejrzyste i nikt nie musiał się zastanawiać czy aby na pewno tak było.

Od czasu wprowadzenia SMART zwroty są nagminne i podczas kontroli nie wygląda to dobrze dla urzędnika kontrolującego firmę.

Tak więc reasumując - plik pdf o odstąpieniu od umowy i potwierdzeniu dokonania zwrotu wpłaty poprzez Allegro Finanse

Da się to zrobić ?????? bądź inaczej Czy jest chęć aby coś takiego zrobić ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@KRZYSIEKNO1 Na ten moment nie planujemy takiej opcji, ale dziękuję za Twoją opinię. Przekazałam ją już do zespołu odpowiedzialnego za ten obszar, 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SailovniaSp
#1 Nowicjusz#

Czy coś się zmieniło w tym temacie? 
Także mam problemy z uzyskaniem potwierdzeń dokonanych zwrotów a działam na pełnej księgowości. Jak mogę wygenerować takie potwierdzenie?
Pozdrawiam

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SailovniaSp odstąpienie można wydrukować jak klikniesz przy zwrocie trzy kropki 🙂

zsd.jpg

I masz odstąpienie do wydrukowania ze wszystkimi danymi 😄

ods.jpg

A zwrotu wpłat masz tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zwroty-wplat#!/refunds-list/ też można wydrukować 🙂 klikając szczegóły 

________
Κώστας
oznacz moderatorów