anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiąż oferty z produktami

2407pl
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie.

Mam ponad 9000 ofert.

Wystawiałem automatycznie przez BaseLinkera.

Na teraz AUTOMATYCZNE POWIĄZANIA (0)

Ale w liście ofert widzę 3264 ofert nie powiązanych z produktami.

Wszytki oferty są z numerami producentów, większość z EAN.

Tak, część ofert są nie mają produktów w Allegro, ale większość mają. Ręczne powiązanie działa po kodu producenta.

Dla czego automatycznie powiązania nie działa? Nie mogę po prostu ręczne powiązać taką ilość ofert .

Branża motoryzacyjna części zamienny - nie mogę sprzedawać normalnie bez parametrów technicznych i bez powiązania z produktami, samochodami.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@2407pl Abyśmy mogli to sprawdzić przy takiej liczbie ofert, wskaż mi proszę numery konkretnych ofert, których dotyczy problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

2407pl
#7 Wielbiciel#

Pani Ola, to co muszę robić?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@2407pl Przepraszam, że musiałeś czekać na odpowiedź ode mnie. Skonsultowałam Twoje zgłoszenie z zespołem technicznym i Twoje oferty nie zostały powiązane automatycznie z powodu innych wartości EAN dla tych produktów w naszej bazie. Aby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości, najlepiej będzie jeśli podczas wystawiania oferty, skorzystasz z naszej bazy EAN, wówczas będziesz miał pewność co do powiązania danego produktu, z tym z naszego katalogu. 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

2407pl
#7 Wielbiciel#

Jak mogę skorzystać z waszej bazy? mam w mojej bazie numer katalogowy + marka. Gdzie i jak mogę pobrać EAN z waszej bazy do tego masowo przed importem?

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@2407pl Niestety, nie ma możliwości masowego pobrania kodów EAN, ale jest możliwość masowej zmiany parametru przez zakładkę Uzupełnij parametry. Natomiast  sam kod EAN z naszego katalogu możesz wybrać  na etapie wystawiania oferty.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów