anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiąż oferty

telgsmcompl
#7 Wielbiciel#

Witam, zajmuję się sprzedażą cześci telefonicznych. Z pomocy nie mogę nic zrozumieć. Jak mam taśmę do telefonu samsung galaxy a70, to mam z czym powiązać ofertę? Z telefonem SAMSUNG GALAXY A70?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@telgsmcompl Nie, ofertę łączysz z produktem, którym jest to samo, co sprzedawany przez Ciebie przedmiot.

Jeśli więc nie sprzedajesz telefonu, wskazany produkt nie jest odpowiedni.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

telgsmcompl
#7 Wielbiciel#

A jeśli nie ma tych kategorii co wystawiam przedmioty?

Mam taśmę np samsung a70 i wpisuje TAŚMA SAMSUNG i nic nie znajduje, wpisuje TAŚMA SAMSUNG A70 i także nic nie ma. Z czym ja mam to połączyć? Już ze 3 dni siedzę nad tym i nie mogę zrozumieć.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@telgsmcompl W tej sytuacji jest opcja "Kontynuuj bez wybierania produktu".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@nat_not Ale wiesz, co mu proponujesz i jak to się skończy po 1. sierpnia?

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/powi%C4%85zanie-produktu-z-kateg...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

telgsmcompl
#7 Wielbiciel#

Tak mi się też wydaje, nie mam pojęcia z czym powiązać te moje aukcje. Wystawie bez powiązania, to już sobie nie posprzedaje przedmiotów na allegro. A mam takich aukcji ze 3 tysiące (to najwyższy czas coś zacząć robić w tym kierunku. Poproszę od allegro konkretną odpowiedź. Co mam robić? Z czym powiązać takie aukcje. Bo nikt z allegro nie udzielił mi konkretnej odpowiedzi przez 4 dni. Pomoc z allegro nic mi nie mówi co do moich aukcji.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@telgsmcompl W tym artykule znajdziesz informacje jak stworzyć nowy produkt. Zachęcam do podjęcia takiej próby. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

telgsmcompl
#7 Wielbiciel#

Oka, Wszystko się już wywiedziałem, ale numeru EAN produktu nie znam. Z tego co wyczytałem to aby stworzyć nowy produkt, muszę wpisać wszystkie pola sekcji parametry przedmiotu. Poradzę sobie z marką, wagą i stanem, jakie co ma złącza itp, ale numeru EAN produktu nie znam. Co mam zatem zrobić? Jest na to jakaś rada? Załóżmy hipotetycznie, że producent tych części także mi nie poda. Czy mogę jakoś inaczej dodać produkt do bazy danych allegro i powiązać ofertę z tym?

oznacz moderatorów