anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązane wszystkie produkty - sprawdzone przez filtry allegro a allegro pokazuje brak połączenia.

drogeriakrokus
#8 Zapaleniec#

Powiązane wszystkie produkty - sprawdzone przez filtry allegro a allegro pokazuje brak połączenia. Wchodzimy w szczegóły braków powiązanych a tu zonk.

Komunikat -

Żadna z wybranych ofert nie wymaga połączenia z Katalogiem

 

Zgłaszamy problem ale pracownicy allegro zlewają nas od kilku dni. Od sierpnia wymagania 100% więc z automatu mamy blokadę na wystawienie produktów w tej kategorii.

Proszę o interwencję!

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@drogeriakrokus, z tego, co widzę, musisz uzupełnić parametr "pojemność" w ofercie nr 12409876929. To parametry wymagane. 

Jeśli chodzi o parametry opcjonalne, do uzupełnienia są:

  • 12402009235 (waga)
  • 12359452093 (pojemność)
  • 12324195135 (pojemność) 
  • 12269034104 (pojemność)
  • 12124807731 (waga)
  • 12083196874 (waga)
  • 12083184604 (waga)
  • 12083141191 (waga).

Rzucisz okiem? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

drogeriakrokus
#8 Zapaleniec#

To kompletnie nic nie daje. Propozycje Pani moderator nic nie dały (bo nie były na temat niestety)

Ponawiam pytanie

Powiązane wszystkie produkty - sprawdzone przez filtry allegro a allegro pokazuje brak połączenia. Wchodzimy w szczegóły braków powiązanych a tu zonk.

Komunikat -

"Żadna z wybranych ofert nie wymaga połączenia z Katalogiem"

Zgłaszamy problem ale pracownicy allegro zlewają nas od kilku dni. Od sierpnia wymagania 100% więc z automatu mamy blokadę na wystawienie produktów w tej kategorii.

Jest jakiś problem techniczny  u Was z filtrami w katalogu produktów (zdrowie) Allegro komunikuje nam że nie mamy powiązanych ofert które są wymagane. Klikam w szczegóły komunikat od Was "Żadna z wybranych ofert nie wymaga połączenia z Katalogiem"

Proszę o interwencję!

oznacz moderatorów

drogeriakrokus
#8 Zapaleniec#

To kompletnie nic nie daje. Propozycje Pani moderator nic nie dały (bo nie były na temat niestety)

Ponawiam pytanie

Powiązane wszystkie produkty - sprawdzone przez filtry allegro a allegro pokazuje brak połączenia. Wchodzimy w szczegóły braków powiązanych a tu zonk.

Komunikat -

"Żadna z wybranych ofert nie wymaga połączenia z Katalogiem"

Zgłaszamy problem ale pracownicy allegro zlewają nas od kilku dni. Od sierpnia wymagania 100% więc z automatu mamy blokadę na wystawienie produktów w tej kategorii.

Jest jakiś problem techniczny  u Was z filtrami w katalogu produktów (zdrowie) Allegro komunikuje nam że nie mamy powiązanych ofert które są wymagane. Klikam w szczegóły komunikat od Was "Żadna z wybranych ofert nie wymaga połączenia z Katalogiem"

Proszę o interwencję!

 
 
 
 
 
 
 
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@drogeriakrokus Spróbuj proszę połączyć daną ofertę z poziomu zakładki Mój asortyment - zaznacz ją i wybierz opcję POŁĄCZ Z PRODUKTEM (jak na screenie poniżej). To powinno pomóc, a jeśli jednak nie pomoże to prześlij mi proszę pełen zrzut swojego ekranu. Zespół techniczny potwierdził nam błąd związany z komunikatem dla ofert połączonych z produktem, ale sposób, który wskazałam powyżej powinien temu zaradzić. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sytuacji, ale na razie to jedyny sposób na obejście tego problemu. Przykład.png

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

drogeriakrokus
#8 Zapaleniec#

To ja umiem zrobić, przeglądam na 1000 sposobów ten akurat sposób jest banalny...

wrzucam

drogeriakrokus_0-1659123508425.png

Proszę o wsparcie a nie tego typu instrukcje

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@drogeriakrokus Jeśli wskazany przeze mnie sposób nie pomógł na ten moment nie ma innego rozwiązania, Tak jak pisałam wcześniej mamy zidentyfikowany błąd, który powoduje ten problem, ale nasz zespół jeszcze pracuje nad jego naprawą, dlatego na tę chwilę poproszę Cię o cierpliwość. Pracujemy nad tym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

drogeriakrokus
#8 Zapaleniec#

Tylko że ja mam w kategorii 4tyś. produktów a od 1 sierpnia blokujecie kategorię.

Dla czego mam być stratny w obrocie przez nieudolność obsługi technicznej.

 

Proszę w takim razie przesunąć termin wprowadzanych zmian!

oznacz moderatorów

drogeriakrokus
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Czy już wiadomo coś o usunięciu problemów technicznych bo nadal mam ten sam problem.

Nie prościej byłoby z Waszej strony usunąć te 6 aukcji które mnie blokują a ja mogę sobie wystawić od nowa.

Po mojej stronie nie mam wiedzy czego problem dotyczy.

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@drogeriakrokus Nie, niestety nie mam nowych wieści w tej sprawie. Naprawy tego problemu możemy spodziewać się najprędzej po weekendzie, ale zmiany od poniedziałku będą dotyczyły nowych ofert, więc ta sytuacja nie będzie miała wpływu na spełnienie wymogu połączenia Twoich ofert po 1 sierpnia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To tylko jeden z błędów jaki się pojawia ,poczekaj i zobaczysz co tu na forum będą pisać po 1 sierpnia a będzie o czym pisać.

oznacz moderatorów