anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pozycjonowanie a przerwa w sprzedaży

petinek_pl
#12 Orędownik#

Witam. Czy orientujecie się jak wpływa na pozycjonowanie przerwa w sprzedaży oraz zmiana czasu wysyłki na dłuższy? Czy po powrocie do standardowej sprzedaży pozycjonowanie kuleje? Pytam,bo widzę spadki sprzedaży po takich działaniach. Już podnosiłam podobny post o spadku sprzedaży, niektórzy sugerowali że to kwestia majówki,dnia dziecka itd. Ale sytuacja się powtarza też w losowe dni. I niestety widzę,że to nie przypadek jak wskakuje nagle kilka zamówień na produkt w ciągu godziny a wcześniej nie był kupowany przez kilka miesięcy- przecież widać że to mieszanie w wyświetleniach. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

@petinek_pl  Widzę, że nie tylko ja mam takie doświadczenie. Mimo ponad 28 dni od zmiany (1-3 maja), dziś tuż przed 9:00 już miałem sugerowany czas dostawy na pojutrze, mimo, że nawet zamówione po 16-tej wożę (woziłem, bo teraz nie ma co wozić - 1 zamówienie z weekendu) na sortownię i Klient dostawał następnego dnia przed południem.

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

@NajlepszyComPL tylko ja piszę o wyświetlaniu ofert ☹️  ale nawiązując, osobnego posta też utworzyłam już 2 razy że allegro wyświetla mi bez przerwy po zmianach zły czas dostawy. Prosiłam,prosiłam i nic, piszą tylko żeby "se" odnaczyć dostawy szybsze niż deklaracja. ECH

oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

@petinek_pl Napisałem odnośnie rezultatów zmiany czasu dostawy, bo nawet jeśli oferty się wyświetlają, to czas dostawy nie zachęca by wejść w nie. Oglądalność jest tragiczna. 29 lutego miałem 1848 wizyt, 21 marca, kilka dni po wznowieniu 28 wizyt!

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

petinek_pl
#12 Orędownik#

No właśnie.. czy da się temu jakoś zaradzić? Czasem jest konieczność włączenia przerwy lub wydłużenia czasu dostawy i tak nie może być.. i co jest gorsze przerwa czy zmiana czasu?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

I jedno i drugie płoszy klientów .Dawniej jak klient widział że urlop to urlop to czekał aż sprzedawca wróci ,teraz o nim szybko zapomina ,zwłaszcza jak mu portal sam sugeruje podobne pozycje w innych zaufanych sklepach.

oznacz moderatorów

musashi2007
#13 Ambasador#

@petinek_pl Allegro podaje, że po przerwie w sprzedaży oferty zachowują pozycjonowanie.
Ale pamiętaj, że w tym czasie oferty innych sprzedawców będą odwiedzane i po tym jak wrócisz do sprzedaży prawdopodobnie będą lepiej pozycjonowane od Twoich. 
Nie wiem czy tak rzeczywiście jest, ale logika mi tak podpowiada...

oznacz moderatorów