anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Probem z ciągłością decyzji działu bezpieczeństwa - gdzie złozyć reklamację

Zaprosiny
#7 Wielbiciel#

Grupowicze, 

Pytanie do jakiego działu lub kontakt mogę złozyć reklamację na działanie działu bezpieczeństwa transakcji.

Problem polega na zdarzeniu " co pracownik to inna decyzja" a co  nie ma ciągłości. w 2021 otrzymałem informację po weryfikacji oferty co do jednego zapisu wraz ze wskazaniem jak może wyglądać, a w kolejnym tickecie otrzymałem cytat mojej wersji z informacją "Nie narusza naszych zasad". Teraz przy kolejnej weryfikacji oferty jest kolejny pracownik, który podważą zgodność z regulaminem tego zapisu co do którego była taka informacja oraz o zgrozo odpisuje " .....jeżeli zrobicie to i to wtedy nie będziemy mieli zastrzeżeń."  Czy na pewno ? za chwilę pojawi się kolejny i mowa trawa. Pracownicy powinni operować na regulaminie i wydana decyzja przy niezmienności regulaminu w powiązanym zakresie winna być ważna. Jestem tak no to wkurzony, bo nie da się tak prowadzić działlności, gdy przychodzi jakiś tam Janusz lub Olcia mówi, że tamto to nie , ale teraz jak tak to będzie git.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zaprosiny W prowadzonej korespondencji mailowej możesz zgłosić, że chcesz złożyć reklamację dotyczącą obsługi zgłoszenia. Konsultacni przekierują wiadomość do odpowiednich osób lub wskażą Ci właściwą ścieżkę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Zaprosiny
#7 Wielbiciel#

Dziekuje za info, 

Tak też zrobił pracownik z DB i poinformował mnie o tym, że reklamacja została przesłana do działu reklamacji. Niemniej , jak chciałbym znać co zawiera reklamacja i w związku z czym jest złozona i jakie dowody zostały przekazane. Istotne dla mnie jest zareklamowanie działania działu, a nie pracownika ( bo ten ma jakies nowe wytyczne) w związku ze zmiana interpretacji zapisu, co do którego została wydana opinia tegoż działu w 2021 pozytywna, a od tamtej pory w zakresie powiązanym z Regulaminem, w szczegółności opis oferty, gratisy ranaty i naliczanie dodatkowych opłat nie było zmian mogących dawać zmianę optyki w/w zakresie.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

I to jest podsumowanie jakości obsługi allegro

Niemniej , jak chciałbym znać co zawiera reklamacja i w związku z czym jest złozona i jakie dowody zostały przekazane.

oznacz moderatorów