anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem dotyczący Jakości sprzedaży :)

hiphopshoppl
#11 Animator#

Nie wiem kto to wymyśla ale na bank ma poczucie humoru rodem z Monty Pythona

Na 896 transakcji z ostatnich 30 dni, masz 1 nierozwiązaną dyskusję. Kliknij w znak zapytania i zobacz, jak możesz to poprawić.

Jak można napisać Aż poprzedzając liczbę 1 😄 

Btw. Moglibyście coś z tym zrobić klient nie zaznaczy rozwiązanej dyskusji bo nie i już.

mimo iż ostatnia wiadomość jest


Dobra wiadomość - sprzedający zwrócił wpłatę w kwocie 169,00 zł. Pieniądze w ciągu 2-3 dni roboczych trafią na rachunek, z którego kupujący wykonał przelew lub na rachunek karty, którą opłacił zamówienie. Zachęcam do oznaczenia dyskusji jako rozwiązanej.

Co możemy więcej zrobić ?  
Tylko nie proponujcie mi żadnych gratisów czy bonifikacji dla kupującego bo nie uginam sie przed terrorem roszczeniowców allegrowych , jak chciałbym dokładać do interesu to przeniósł bym się na O L X,

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

mikeza
#20 Guru#

@mdrogeria  mi chodzi o to, że cokolwiek zmieniam to ten parametr jest stały. Teraz nie jest brany, ale ma być, więc chciałbym wiedzieć, czemu mam różnicę pomiędzy wprowadzeniem numeru a nadaniem ok 30%. Trochę to nienormalne.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pytaj allegro 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@mdrogeria  kilka innych osób również wypowiadało się wczesniej na forum, że te parametry są mało wiarygodne, więc się tym nie przejmuje. A allegro nie będę pytał, bo oni sami nie mają o tym wiedzy 🤣

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów