anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z etykietą allegro one kurier

wiki0441
#13 Ambasador#

W momencie generowania etykiety wyskoczył błąd jak na zdjęciu

wiki0441_0-1677580055528.png

Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera.

To nie bardzo mogę teraz cokolwiek kliknąć, żeby coś zmienić. Co powinnam w takiej sytuacji zrobić? Proszę o szybką pomoc, ten kurier lada chwila będzie po odbiór paczki  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jest to o tyle dziwne, że nie pierwszy raz nadaję paczki w ten sposób i nagle jestem poza obszarem One Kurier (Kielce)

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

23d91790-b750-11ed-9aba-df6112353ff6

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Udało mi si wrócić do okna zamawiania przesyłki (tego gdzie wpisuję wymiary paczki), ale czemu mój kod pocztowy jest poza obszarem? Nic nie zmieniałam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Zgodnie z informacją dostępną na tej stronie Twój kod jest faktycznie poza obszarem obsługiwanym przez Kuriera Allegro One. Napisz w tej sprawie na adres: onehandlowy@allegro.pl. Jeśli chodzi o dzisiejsze zamówienie, czy jesteś w stanie je nadać z innego adresu?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Niestety nie jestem w stanie nadać go z innego adresu. Pod tym adresem mam magazyn i stąd tylko nadaję paczki. Napiszę wiadomość na podanego maila. Proszę jednak o wyłączenie w/w zamówienia ze statystyk, gdyż dziś kurier już nie odbierze ode nie paczki, i zamówienie wyjdzie z opóźnieniem, ale nie z mojej winy.

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Poczta prosi mnie o sprawdzenie, czy adres mailowy na pewno jest prawidłowy. Czy mogę o to prosić?

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 Tak, adres jest prawidłowy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów