anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z generowaniem i pobieraniem raportu w Allegro Analytics

fra_design
#8 Zapaleniec#

Witam,

Od jakiegoś czasu mam problem z wygenerowaniem raportu. A jak już się za którymś razem uda to pobranie go graniczy z cudem. 

Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieję? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fra_design napisz proszę na czym dokładnie polega problem z wygenerowaniem raportu? Czy pojawia się jakiś komunikat? Czy próbowałeś korzystać z innej przeglądarki? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fra_design
#8 Zapaleniec#

Gdy próbuje wygenerować raport to po chwili czekania pojawia się taki komunikat ,,Musieliśmy zrobić przerwę techniczną. Prosimy o wyrozumiałość." Jeśli juz po wielu próbach pojawi się raport to nie moge go pobrać cały czas kręci się ,,kółeczko" myśli i nic...  jedynie wyskakuje coś poszło nie tak...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fra_design czy możesz przesłać zrzut ekranu, na którym ten problem będzie widoczny? To pozwoli zespołowi technicznemu zweryfikować na czym polega problem. Jeszcze czy próbowałeś skorzystać z innej przeglądarki? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fra_design
#8 Zapaleniec#

Problem opisałem jak powyżej. zrzut ekranu nić nie da bo komunikat znika po chwili i jest  po prostu raport nie załadowany. Tak korzystałem z innej przeglądarki i z innego laptopa i jest tak samo..

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fra_design otrzymałam odpowiedź od zespołu technicznego, że konieczne będzie przesłanie jeśli nie zrzutów to adresu URL strony, gdzie ten błąd występuje, poproszę CIę też o opisanei po kolei wykonywanych czynności, dopiero wtedy będą to mogli sprawdzić. 
Polecają też sprawdzenie czy problem występuje w trybie incognito w przeglądarce Chrome. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów