anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującą.

ITSlawno
#8 Zapaleniec#

Cześć

Słuchajcie potrzebujemy pomocy jak to rozwiązać - sprawa stara ale ciągnie się i ciągnie.

Klientka kupuje produkty które docierają do niej z opóźnieniem ( nie wiedzieć czemu DPD przetrzymało towar 24h na magazynie bez ruchu ) - z tąd opóźnienie

Kupująca oczywiście z pretensjami do nas no ok... Dostajemy maile typu " Będzie mi oddawać pieniądze za zakup stacjonarny bo wychodzi drożej  ) . 

Dostajemy negatywną opinie spodziewaliśmy się - która zostaje usunięta bo naruszała regulamin 

Kupująca wystawia nową oczywiście negatywną którą UWAGA - zeedytowała już dzisiaj 3 razy - a podobno nie może- bo może tylko raz wyzywa od kłamców itp. 

Co robić z taką kobietą ? Bo nerwy nam psuje od lutego , i szczerze mamy już dosyć 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

kostas11
#21 Demiurg#

@ITSlawno zgłoś do allegro że nęka Cię może dostanie ostrzeżenie 🙂 Wyślij jej maila z informacją że jak nie przestanie Was nękać, wyzywać spotkacie się w sądzie i tak zrób 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ITSlawno
#8 Zapaleniec#

Mało tego jakie groźby leciały że ona nas zgłosi do uokik

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To mogą być skutki propagandy że kupującemu wszystko wolno i że jest on najważniejszy .Niektórzy od tego mają już dobrze zryty beret i nic nie jest w stanie zmienić ich toku myślenia . Wpisz na listę "moi nieaktywni kupujący" i zgłoś do allegro notoryczne nękanie . 

oznacz moderatorów

ITSlawno
#8 Zapaleniec#

@kolekcjoner608  na taką listę trafiła , piszę do allegro że ile można edytuje to 3 raz odpowiedź ale może tylko raz więc wysyłam screen że dziś zrobiła to 3 razy , nie wiedzą dlaczego skontaktują się z opdowiednim działem...

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@ITSlawno Daj tu odpowiedź z tego działu, bo ja też miałem francę, co zmienianiał trzykrotnie komentarz, który podobna można zmienić tylko raz. Bardzo jestem zaintersowany jak to omijają. 

oznacz moderatorów

ITSlawno
#8 Zapaleniec#

@Halfrunt o ile go otrzymam wstawię 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ITSlawno @Halfrunt zmieniają bo allegro pewnie usuwa lub proszą o zmianę i allegro im to umożliwia 😞 jedne raz może kupujący sam zmienić systemowo 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

A ile tu jest ciagle próśb o zmianę oceny? Może ona to zamawia u konsultanta Allegro i zawsze dostaje 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@Monika__L @kostas11 zauważcie, że każda zmiana oceny, oczywiście ponownie na negatywną tylko z inną jej treścią , powoduję zmianę terminu negatywa i nowe szanse na utratę SS w związku z obniżeniem statystyk sprzedaży i często gwiazdek. 

Tak można grilować przez konkurencje każdego nasyłając na niego upiorne babsko. 

Kiedyś pod cmentarzami wynajmowano zawodowe płaczki, teraz nowa grupa zawodowa to komentująca. 

Dlaczego są tak zawzięte (mój przpadek), mimo że otrzymały, jedna uznaną reklamację, a druga wypłatę z POK - te dalej zieją nienawiścią - myślę że to konkurecja za tym stoi. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

"NIE WIESZCIE KŁAMCY!!!!! "

Tę perełkę bym zostawił! 🤣

Nie zrobisz z taką tempą dzidą nic, mam nawet wrażenie, że allegro stało się swoistą arkadią dla takich osobliwych dam, na szczęście stanowią max 0,5% ogółu kupujcych, czyli takich do których nie trafiają żadne argumenty, ani zasady logiki.

Ale że masz zaledwie 75 komentarzy i spotkało cię na początku, to musi boleć, odpowiadając na komentarz nie przekomarzaj się z nią, bo to w niczym nie pomoże. 

 

 

oznacz moderatorów

ITSlawno
#8 Zapaleniec#

@Halfrunt Sprawa ciągnie się od lutego słuchaj . 

oznacz moderatorów

ITSlawno
#8 Zapaleniec#

@Halfrunt  pierwsze dwie odpowiedzi były milutkie. Za trzecim razem dostałem białej gorączki i nie pozwolę po sobie jeździć 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Wrzuć babsko na moi nieaktywni kupujący już nic z tego konta nie kupi masz uzasadnienie nekanie groźby pomówienia

oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

"zgłosiłam by skontrolowały go odpowiednie służby państwowe... " - byli już ? W komentarzu kupująca pisze, że: "Jeśli ktoś będzie chciał dyskusję ze sprzedającym mogę podesłać jako dowód... Bo jak rozumiem sprzedawca nie ma nic do ukrycia 🙂 ". To może upublicznisz tekst sporu tutaj skoro kupująca chętna jest udostępniać go wszystkim.

oznacz moderatorów

ITSlawno
#8 Zapaleniec#

@Blaksad  upublicznie - mam zebrać materiał na temat tej Pani i wysłać do Allegro o nękanie , jak tylko ogarne wszystkie wiadomości w jeden plik to wrzucę też tutaj. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

OK czekamy, napisałeś że Ty także w pewnym momencie "nie wytrzymałem" i...?

oznacz moderatorów

ITSlawno
#8 Zapaleniec#

@LEW433 i efekty mojego niewytrzymania są w odpowiedzi na komentarz 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za trzecim razem dostałem białej gorączki i nie pozwolę po sobie jeździć  i co dalej?

oznacz moderatorów

ITSlawno
#8 Zapaleniec#

@LEW433 Wyjaśniłem wyżej za 3 razem jak w dniu wczorajszym edytowała komentarz to moja odpowiedź na niego nie brzmiała typu " Jest nam niezmiernie przykro z niezadowolenia " tylko widnieje taka jak widnieje - to jest wyjaśnienie moich słów które napisałeś wyżej 

oznacz moderatorów