anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupującym kupuje z róznych kont na ten sam adres

hardybejs
#12 Orędownik#

Witam potrzebuje pomocy a zarazem chodzi o podejzewamy zakup zlosliwy albo pod komentyarz albo z zemsty,

Kupujacy kupił 1 raz 22.03 potem zwrócił 03.27  , nastepnie 27 chciał kupić znowu ten sam przedmiot ale był zblokowany i nie udało się  ,no to tego samego dnia kupił z innego konta  wyłapalismy to  zwrócilismy wpłate Wczoraja dotarł zwrot  z 1 zakupu oczywiscie uszkodzony  ,zwrócilismy pieniadze pomniejszone o koszty naprawy, no i oczywiscie dyskusja.Dzis kolejny zakup z innego konta ten sam przedmiot na ten sam adres -oczywiscie niezwłocznie zwrócilismy pieniadze .Co mam robić boje sie zę wystawi nam z 3 kont negatywy , po próbie 2 zakupu dostałam wiadomość że  od kupujacego że ma blokade i nie da sie u nas kupić bo chiała zakupić ponownie ten przedmiot bo omyłowo dokonała zwrotu(zpomniała dodać uszkodzonych przedmiotów;)co w takie sytuacji allegro @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hardybejs, czy chodzi o kupującego z zamówienia nr 72a8ac01-aa13-11ec-9f82-a7e99757b691, do którego założono wczoraj Dyskusję? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

tak

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hardybejs, poprosiłam o weryfikację działań tego konta. Gdy dowiem się czegoś więcej, wrócę tu z odpowiedzią.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Dziękuje

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

nastepne numery zamówien na ten sam adres:

e8347e31-b4b4-11ec-8d9c-c5853f089608

dfb51861-b391-11ec-9999-cd3002bba4d5

to zamówienie na inny adres ale to ta sama osoba zadzwoniłem do niej okazała sie ta osoba zreszta jest to w emailach w korespndencji z nami- anulowała zamówienie

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hardybejs, dzięki 🙂 Kupujący otrzymali ostrzeżenie w tej sprawie. Gdyby jednak pojawił się negatywny komentarz, daj znać. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Dziękuje już traciłem ostatnio wiarę  w niektórych moderatorów ale jesli jest zdrowrązsądkowe obiektywne  podejście- ten optymizm i wiara w was wraca-dziękuje za pomoc Maju

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hardybejs, mogę Cię jedynie zapewnić, że każdy z nas stara się Wam pomóc, jeśli tylko może. 😊

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

i kupił i wsyatawił oczywiscie nie  wysłaismy mu tego przedmiotu nick: gregor070757 ten sam adres , jak zadzwoniłem i powiedziałaem o co chodzi szczelił karpia i zaniemówił 

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

czy da sie  usunąc tego negatywa

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hardybejs Konto kupującego zostało zablokowane, a komentarz usunięty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Wiem dostałem wiadomość i chcę serdecznie podziekować za obiekywne podejscie i nie olanie  tematu- na poczatku dostałem wiadomośc odmowna ale roz[atrzyliscie to ponownie-własnie takie podejscia do sprawy oczekiwałem,to dla mnie bardzo ważne bo w tej sprawie było  to ewidentne szkodzenie i celowe działanie z premydatacją przez kupujacego-także dziekuje wam Dziewczyny  jak i obsłudze allegro za konkretne podejscie do sprawy

oznacz moderatorów